05.05.2024
17:30

Osób online 1146

Ojo trafia dla Wilków

Sheyi Ojo wszedł z ławki rezerwowych w spotkaniu przeciwko Birmingham City i na sześć minut przed końcem przypieczętował truimf gości. Wolverhampton odniosło tym samym cenne wyjazdowe zwycięstwo 2:0.

Młody Ojo zastąpił na placu gry Nathana Byrne i po zaledwie dziesięciu minutach cieszył się ze zdobytej bramki. Chwile później mógł podwoić swój dorobek strzelecki, lecz niestety zaprzepaścił dobrą okazję oddając niecelny strzał.

Pierwszą bramkę dla popularnych Wilków zdobył David Edwards. Zwycięstwo przeciwko Birmingham było zaledwie piątym w czternastu rozegranych dotychczas spotkaniach.

Zespół Kenny'ego Jacketta plasuje się trzynastym miejscu tabeli Championship z dorobkiem osiemnastu punktów.