05.05.2024
17:30

Osób online 853

Porażka U-21 z Benficą

Rezerwy Liverpoolu przegrały wczoraj 0:2 z drugim zespołem Benfiki Lizbona w ramach International Cup rozgrywanego w Chester. Portugalski zespół był wyraźnie lepszy mimo „angielskich” warunków pogodowych, przy silnie wiejącym wietrze i mokrej nawierzchni boiska.

The Reds nie stanowili większego zagrożenia dla bramki Miguela Santosa, który nie miał tego dnia zbyt wiele pracy między słupkami.

Napastnik „Orłów” – Diogo Gonçalves wyprowadził swój zespół na prowadzenie, trafiając do siatki w 36. minucie.

Kolejne trafienie gości, którzy na co dzień rywalizują w drugiej lidze portugalskiej było dziełem João Carvalho.

W pierwszej połowie tego spotkania wystąpił José Enrique.

Skład: Andy Firth, Corey Whelan, José Enrique (Sam Hart, 45). Tom Brewitt, Joe Maguire, Matty Virtue, Alex O’Hanlon, Cameron Brannagan (c), Jack Dunn (Madger Gomes, 83), Daniel Trickett-Smith (Brad Smith, 69), Jerome Sinclair