05.05.2024
17:30

Osób online 1094

Liverpool nokautuje City

Liverpool zdołał jeszcze podwyższyć prowadzenie w drugiej połowie i zainkasował komplet punktów w spotkaniu z Manchesterem City. The Reds kontrolowali większość spotkania i tylko momentami popełniali błędy. Martin Skrtel zdołał dobić rywali strzelając ładnego gola po rzucie rożnym.

HyppiaYNWA 21.11.2015 20:23 #
Nasz Łysy z Brazzers przeruchał dziś City w pięknym stylu, chapeau bas. MOTM.
AirCanada 21.11.2015 20:25 #
Oto jest dzień, który daaaaaaaaaaaaaaaaaał Nam PAN!!!!!!!!!!! MAGIA! Co żeśmy zniszczyli City na Etihad to nie mam żadnych pytań! To była najlepsza pierwsza połowa Liverpoolu, odkąd kibicuje temu klubowi, tuż po deklasacji Arsenalu 2 sezony temu na Anfield Emotikon smile Brawo, brawo i jeszcze raz brawo Jürgen! To Twoja robota jest! LIVERPOOL!!!
BardejoV 21.11.2015 20:25 #
SKRTEL TY DZIKU
josif 21.11.2015 20:25 #
serwer wysiada znaczy, że niektórzy kibice przypomnieli sobie, że od zawsze są czerwoni.
kondzio1724 21.11.2015 20:25 #
WOOW musimy sie ustabilizowac bo tak grając spokojnie bys my ograli crystal palace u siebie.
Antares86 21.11.2015 20:26 #
No i okazuje się, ze można ;)
lukas2403 21.11.2015 20:26 #
Yee yes yes... YNWA
Solter04 21.11.2015 20:26 #
Niewiarygodne! Gardło zdarte, sąsiedzi myślą, że jakiś swir przez ściane mieszka.
petuks 21.11.2015 20:26 #
Tak trzeba grać. Brawo
YNWA!!!
reddsPL 21.11.2015 20:27 #
Klopp <3 !!!!!!!!!!!!!!!
redhuman 21.11.2015 20:27 #
Maaaaaaaaaaać! Etihad rozkurwione! Co za mecz, 10/10 i pieprzyć minusy, one się nie liczą, fenomenalnie zagrany heavy metal!
Maaaać!
Szpilu97 21.11.2015 20:27 #
Czułem że zjemy dziś City!

Oto jest dzień który dał Nam... Klopp!! <3
RedCub 21.11.2015 20:27 #
Skrtel- człowiek, którego pół fanów wywaliło by wczoraj z klubu a dzisiaj pół fanów chce dla niego MOTM :) Ale ogólnie zajebisty mecz innego słowa nie ma szybka, agresywna piłka, żadnego klepania z tyłu tylko OFENSYWA i 4 bramki. Brawo panowie :D
Martin37Skrtel 21.11.2015 20:27 #
Coś pięknego :)
Dzięki The Reds, dzięki Kloop!
redpepper 21.11.2015 20:27 #
Energetyczny mecz, ciągłe bieganie opłaciło się. City bezradne, oby tak dalej!
mc72 21.11.2015 20:27 #
Przepraszam za wyrażenie,ale jestem kurwa dumny z chłpaków.
Abemadło 21.11.2015 20:30 #
No nie wyrabiam normalnie jak sobie Brendana przypominam, "brakuje odpowiednich narzedzi" co? Widac narzedzia sa dobre, tylko majster byl kiepski. Najbardziej cieszy mnie bramka SKRTELA :D Wszystko wydaje sie zmierzac ku dobremu!!! Klop kapitalny, strasznie sympatyczny gosc :)
Kijoraptor 21.11.2015 20:30 #
Magia, poezja, koncert :) Poza małymi błędami mecz po prostu świetny, Jurgen jednak potrafi, jego energia i pozytywne myślenie jest zaraźliwe :)
Bałem się, że po przerwie to City będzie strzelać, ale gol Skrtela palce lizać :D
MOTM - Martin Skrtel
brandao 21.11.2015 20:30 #
Fantastyczna wygrana :D piękny widok :D Oby tak dalej, coś wspaniałego :D
saintlfc 21.11.2015 20:31 #
pięknie! cóż to był za mecz :)
Najważniejsze, że mamy odpękane wyjazdy do City, United, Chelsea, Arsenalu, Tottenhamu i Evertonu :D gdzie zdobyliśmy 9/18 pkt a rok temu bodajże 4 ;)
MatiCKGD 21.11.2015 20:32 #
Karne powinny być dla City, niestety. Skrtel miał farta, odwalcie się od Lovrena. Ale k**** zajebisty mecz, piękne bramki, skrtel uderzenie bomba! Ynwa! Pijemy dalej! :-D
jasiex06 21.11.2015 20:35 #
jeszcze raz ktos powie ze milner jest nieprzydatny.. gosc sie nabiega fhuj i robi robote, jest tam gdzie go potrzeba ZAWSZE
lfcarty 21.11.2015 20:35 #
Pięknie dziękujemy za to widowisko panowie!!!
damiand 21.11.2015 20:35 #
MatiCKGD kiedy? Po tej akcji w pierwszej połowie z Aguero?
roberthum 21.11.2015 20:36 #
Tak krytykowani i wywalani z klubu przez większość Skrtel i Lucas dzisiaj po prostu dali popis. Zrobili taka robotę z tyłu, że City nie miało nawet jak piłki wcisnąć w okolice naszego pola karnego przez wiele minut.

Cieżko dzisiaj wskazywac jakies słabe punkty w naszym zespole- wszyscy spisali się świetnie, a najjaśniej błyszczeli Skrtel, Lucas, Coutinho i Firmino
Gall 21.11.2015 20:36 #
Dobrze,że po strzale Skrtela siatki nie rozerwało, bo jeszcze mógłby być posądzony o przypadkowe urwanie głowy jakiemuś kibicowi.
Świetny mecz, świetne obie połowy, ale najważniejsze, że RÓWNE. Od gwizdka do gwizdka graliśmy na połowie rywala i tylko przez nasze indywidualne błędy City miało jakiekolwiek okazje bramkowe. Bronimy fenomenalnie jako zespół, ale gorzej z indywidualnościami.

Coutinho & Firmino muszą grać ciągle, bo w duecie sieją pospolity rozpierdol. Ciekawi mnie jak to wszystko Jorguś poukłada, bo na miejscu Sturridga to ja bym się obawiał o miejsce w pierwszym składzie.
opiekacz 21.11.2015 20:39 #
YES YES YES !!!
lucimar 21.11.2015 20:42 #
Esencja!!! ale walczą te nasze chłopaki
MatiCKGD 21.11.2015 20:42 #
Damiand jeden po ślizgu skrtela, drugi po" wybiciu" lovrena. Nie zgadzasz się? Znasz przepisy? Ręka skrtela była przy ciele przy dotknięciu? Nie szukaj czepy i sensacji ciesz się z wygranej ;-) pozdrawiam:-)
lhn 21.11.2015 20:42 #
przez 4 gole
4 gole strzelonee
oszaaalaaałeeem!
silver7 21.11.2015 20:43 #
Pięknie nasi piłkarze, dzięki Kloppowi pozdrowili Sterlinga :).
HyppiaYNWA 21.11.2015 20:44 #
jeżeli chodzi o City to MOTM ten młody chłopak z numerem 7, Sterling czy jakoś tak, dałbym go pod obserwację :)
RedCub 21.11.2015 20:45 #
Dobra wszyscy się tak jaramy naszym zwycięstwem a tym czasem Leicester samodzielnym liderem xDD
19SG90 21.11.2015 20:52 #
cos pięknego:) dla takich chwil warto kochac LFC:) widać już reke Jurgena:P akcje szybkie i konkretne;) i ten pressing.. ach:) Roberto więcej skuteczności troszkę ale i tak bajeczka;) YNWA!!!
Kavadro 21.11.2015 20:53 #
@RedCub, Ty nie powinieneś się już wypowiadać na tej stronie po tym co wypisywałeś przed meczem.
RedCub 21.11.2015 20:59 #
A może się myliłem z tym El Clasico i Firmino faktycznie :>
RedCub 21.11.2015 21:03 #
Po prostu mózg kibica La ligi i Liverpoolu może się roz... kiedy w podobnych godzinach są 3 hity...
Abemadło 21.11.2015 21:05 #
@MatiCKGD Przy wslizgu skrtela nie bylo reki, obejrzyj sobie powtorke, wyraznie odbija glowa i klata, nie ma mowy o karnym.
Dumel 21.11.2015 21:07 #
Nie trzeba było buczeć, żeby pokazać Sterlingowi kto jest lepszy! Świetne spotkanie, oby tak dalej! YNWA
greggie 21.11.2015 21:11 #
Nareszcie...
Klątwa Brendana ściągnięta...
Kijoraptor 21.11.2015 21:17 #
Jürgen: "At half-time I said to the lads they seemed a little bit surprised to be [winning] :) chyba wszyscy byliśmy zaskoczeni ;D
PUMA 21.11.2015 21:18 #
Szczególne słowa uznania należą się za ten mecz Słowakowi jak i Naszym dwóm Brazylijczykom i całej reszcie (nawet Milnerowi), w końcu pokazali swój kunszt (determinacje) zarówno w ataku jak i w obronie, którą zdecydowanie (na duży plus) odmienił Jürgen Klopp! Brawo i dalej dawaj(-cie)...!
Batigol 21.11.2015 21:19 #
No to pijemy : )
RedCub 21.11.2015 21:20 #
Dokładnie wszyscy pokazali się z dobrej strony, co było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Dobrze, że nie zdecydowałem się obejrzeć klasyku @Kavadro
LBNfanLFC 21.11.2015 21:26 #
Napisać chcialem " Panie Sterling... " ale lepiej bedzie brzmialo - Sterling, chłopcze... nie gryzie sie ręki ktora karmi, bo mozna dostac po pysku. Ugryzłes i w pysk dostałeś.

Jest MOC w tą PIĘKNĄ NOC !!!!!

and...

YNWA everyday !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MatiCKGD 21.11.2015 21:38 #
@abemadło jesteś pewny? Jak tak to cofam słowa odnośnie Słowaka ;-)
MatiCKGD 21.11.2015 21:47 #
A dokładniej to karnego przez niego, według mnie, sprokurowanego ;-)
Abemadło 21.11.2015 22:02 #
@MatiCKGD Pewny :)
erewu 21.11.2015 22:06 #
Wspaniałe spotkanie i totalna dominacja co cieszy jak nic innego. Brawo wszystkim the Reds, dzisiaj to była zgrana równa ekipa jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Naprawdę nie źle
ElFirmino 21.11.2015 22:12 #
Mam nadzieję że chłopaki nie będą pić przez tydzień jak Gerrad po Stambule, bo czeka LE :).
uNiLFC 21.11.2015 22:18 #
Nawet nie ważcie się odbierać MOTM'a Firmino!

fellipe1892 21.11.2015 23:15 #
Piękny mecz , brawo chłopaki każdy jeden zagrał na swoim najwyższym poziomie. Oprócz oczywistych kandydatów na MOTM czyli Skrtel, Firmino, Coutinho, trzeba wyróżnić Clyne'a który schował do kieszeni Sterlinga i Lovrena za spokój i dobrą współpracę w obronie. No i oczywiscie nasuwa się wnoisek - Brendan niestety nie mial pojęcia o zespołowej grze obronnej, na szczęście jest już inna ekipa. YNWA
MisiusiuLFC 21.11.2015 23:33 #
Szkoda tylko tego że muły wygrały
1892LiverpoolFC 21.11.2015 23:54 #
Kupon dzisiaj nie wszedł u bukmachera ale przynajmniej Liverpool wygrał z City aż 4:1 i to na ich terenie.