05.05.2024
17:30

Osób online 977

Prowadzenie po 45 minutach

Po 45 minutach Liverpool prowadzi na Anfield 2:1 w meczu piątej kolejki grupy B ligi europejskiej przeciwko drużynie Bordeaux. Bramki zdobywali Henri Saivet, James Milner i Christian Benteke.

Wynik spotkania otworzył w 33. minucie wychowanek Bordeaux, Henri Saivet. Francuz mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce po pośrednim rzucie wolnym podyktowanym za zbyt długie przetrzymywanie piłki w rękach przez Simona Mignoleta.

Wyrównał 5 minut później z rzutu karnego podyktowanego za faul na Christianie Benteke kapitan Liverpoolu, James Milner.

W samej końcówce pierwszej połowy prowadzenie gospodarzom dał Christian Benteke, Belg popisał się potężnym uderzeniem ze skraju pola karnego i nie dał szans bramkarzowi gości.

Komentarze (17)

100Gram 26.11.2015 21:55 #
Igramy z ogrem :D
lucimar 26.11.2015 21:55 #
Simon prosi sie o hejty....
AirCanada 26.11.2015 21:55 #
Mógł się Bruce nie wypowiadać w tygodniu o Mignolecie, bo chłopaka wyraźnie tym zdenerwował!
Radbug 26.11.2015 21:55 #
Że w Izraelu pisze się odwrotnie, to wiedziałem, no ale żeby odwrotnie sędziować?
damiand 26.11.2015 21:56 #
Benteke zachował się jak na "9" przystało.
danli93 26.11.2015 21:56 #
Mignolet Ty bucu ! :P Bialej gorączki dostałem przez niego ;) Ale Beneteke mnie uzdrowil ;) Brawo ;) Choc szalu nie ma. Ibe lata na skrzydle ;)
Bartek97sz 26.11.2015 21:57 #
Big Ben :D
boryssobieski 26.11.2015 21:57 #
Oj Simon Simon... Ogólnie gramy nieżle chociaż widać brak Małego Magika.
Lewy77 26.11.2015 21:58 #
Barret płakał jak oglądał.
saintlfc 26.11.2015 21:58 #
już mnie wcześniej Mingolet denerwował z tym trzymaniem piłki, ale dzisiaj to przeszedł sam siebie, mamy w końcu kogoś kto potrafi porządnie uderzyć brawo Benteke, a tak po za tym prawa strona nie istnieje po za 45 minutą oczywiście, najlepszy Moreno
RedCub 26.11.2015 21:59 #
Skoro Simon prosi się o hejty to proszę... ja bym to wcześniej wykopał chyba, ale nie ulegliśmy i w 12 minut wyszliśmy na prowadzenie BRAWO The Reds! YNWA
AgentTomek 26.11.2015 21:59 #
Ja pier%$#@&^@olę co Simon odpiernicza dzisiaj. Najpierw główka do rywala, potem wiadomo co. Tak w ogóle on to tak często, jak jeszcze niedawno Skrtel ciągał za koszulki przy stałych fragmentach.

Big Ben robi to co do niego należy, karny naciągany. Mógłby wejść Lallana, żeby Firmino miał z kim poklepać.
A_Boone 26.11.2015 21:59 #
Kurna, Simon, ja Cię wczoraj broniłem jak lew, a Ty mi taki numer wycinasz, ocknij się chłopie. Dobrze, że chociaż drugi Belg mnie nie zawodzi, nie gra porywającego meczu, ale chociaż robi, co do Niego należy. Swoją drogą, jak Canal+ przydziela komentatorów, to fajnie byłoby dać jednego speca od ligi francuskiej, a drugiego od angielskiej, bo tak to słuchałem przez 45 min spusty nad Bordeaux, a Ibe stał się Clynem. Chyba wyłączę dźwięk. Nasza gra dzisiaj nie porywa, ale z Lucasem i Alllenem w środku nie spodziewałem się fajerwerków. Najważniejszy jest wynik.
Mike1710 26.11.2015 22:01 #
Jak czytam wywiad Lovrena(jesteśmy pewniejsi siebie) i patrze jak próbuje wybić piłkę i zmusza do błędu Mingoleta, to zastanawiam sie o kim on mowi?!
oweniasty 26.11.2015 22:04 #
Przecieź to Bordaux to poziom Lecha Poznań. Nic nie gramy zespołowo. Alen to nie wiem już.... Szczakowianka Jawożno chyba. Benteke chciałby pograć ale z kim? Brak Cou i Hendo. Lallana in... Klop ich doustawia mam nadzieję.
danli93 26.11.2015 22:04 #
Aaa no i rajd Lucasa w polu karnym -pięści lizać ze tak powiem ;) Paplitacji serca dostalem ;p
lukigerrard 26.11.2015 22:04 #
Nie mamy nudno jak naszą bramkę broni Mignolet :) przepisy mowia o 6 sekundach od momentu jej kontrolowania, ale tez nikt nie moze juz mu pozniej przeszkadzac, a nasz Simon to ponad 15 sekund - zatem lekko przesadził :)

Wieść, na którą John W. Henry czeka od lat  (3)