LIV
Liverpool
Premier League
09.05.2026
13:30
CHE
Chelsea
 
Osób online 735

Origi o Lidze Europy


Divock Origi twierdzi, że drużyna Liverpoolu jest zdeterminowana aby zajść jak najdalej w Lidze Europy. The Reds zajęli pierwsze miejsce w grupie, po tym jak bezbramkowo zremisowali wczorajszy mecz z FC Sion.

Drużyna Sion okazała się trudnym rywalem, ale nie popsuło to nastrojów piłkarzom, którzy zagwarantowali sobie awans do fazy pucharowej.

Pomimo tego iż rozgrywki zostaną wznowione dopiero w przyszłym roku, Divock Origi jest przekonany, że Liverpool jest w stanie powalczyć o najwyższe trofea bez znaczenia na to z kim przyjdzie im grać.

- Zawsze trudno jest awansować z grupy, ale dobrze się spisaliśmy - powiedział Divock.

- Głównym celem był awans z pierwszego miejsca. Jesteśmy wielkim klubem i musimy mieć ambitne cele. Pomimo tego, że czekają na nas naprawdę klasowi rywale to myślę że będziemy gotowi.

Spotkanie okazało się trudną przeprawą i Belg nie otrzymał zbyt wielu szans aby dorzucić coś do swojej kolekcji bramek, którą otworzył hat-trickiem z Southampton.

- To nie był łatwy mecz. Graliśmy na zmarzniętej murawie, a rywale nie ułatwiali nam życia. Warunki bardzo nam utrudniały grę, ale koniec końców daliśmy radę.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (2)

RedMan1892 11.12.2015 12:08 #
Wszystko będzie zależeć od tego w jakiej formie będzie Liverpool w lutym, gdy zacznie się faza pucharowa.
Na razie nie ma co gdybać i zastanawiać się, jak daleko zajdziemy. Do meczów w 1/16 jeszcze sporo czasu. Z drugiej jednak strony czas jest naszym sprzymierzeńcem w tym momencie.
Ja jestem mimo wszystko optymistą. Może nie zdobędziemy pucharu, ale dojście do ćwierćfinału lub nawet półfinału będzie dużym sukcesem dla Liverpoolu w tym sezonie.
opiekacz 11.12.2015 14:18 #
Dokładnie. Mamy młodziutki skład i im więcej meczów w sezonie tym lepiej to rzutuje na przyszłość.

Pozostałe aktualności

Jones może odejść do Interu (1)
06.05.2026 23:23, Vladyslav_1906, thisisanfield.com
Owen: Bowen powinien zastąpić Salaha (8)
06.05.2026 21:48, Wiktoria18, Liverpool Echo
Fakty i statystyki przed meczem z The Blues (0)
06.05.2026 19:24, Ad9am_, liverpoolfc.com
Salah: Bez nich byśmy nic nie wygrali (1)
06.05.2026 19:15, Shaay, thisisanfield.com
Nieobecni na dzisiejszym treningu (0)
06.05.2026 19:13, BarryAllen, Sky Sports
Klub nie planuje sprzedaży Gakpo (18)
06.05.2026 12:57, GingerElf, thisisanfield.com
Darwin Núñez opuści latem ligę saudyjską (3)
06.05.2026 12:51, AirCanada, thisisanfield.com