LIV
Liverpool
Community Shield
10.08.2025
16:00
CRY
Crystal Palace
 
Osób online 1688

Klopp: Pokazujmy na co nas stać


Jürgen Klopp wezwał swoich zawodników do zachowania ciągłości w pokazywaniu wszystkiego co najlepsze, po tym jak przyznał, że Liverpool nie wzbił się na swój najwyższy poziom w czwartkowym bezbramkowym remisie w Lidze Europy z FC Augsburg.

Pomimo poprawy gry w drugiej połowie, the Reds nie byli w stanie rozbić obrony Augsburga na WWK Arena w pierwszym meczu fazy pucharowej.

- Mam wrażenie, że mogliśmy zagrać lepiej – powiedział Klopp po meczu.

- Zawsze staramy się grać tak dobrze, jak tylko jesteśmy w stanie. Wiem, że chłopcy chcą pokazać się z jak najlepszej strony, jednak są różne powody, dla których nie zawsze to działa.

- Mecz z Aston Villa był meczem, w którym drużyna grała w nowej formacji i wyszło nam to bardzo dobrze.

- W czwartek było trudniej z naprawdę taktyczną grą Augsburga. Ich taktyka obronna była naprawdę dobra, więc nie było to łatwe zadanie.

Podczas gdy 48-latek nie był do końca zadowolony z wyjazdu ze swoim zespołem w środku tygodnia, upiera się, że są na dobrej pozycji przed powrotem do domu w przyszłym tygodniu.

- Musimy być realistami – dodał Klopp – To dobry wynik jak na pierwsze wyjazdowe spotkanie w fazie pucharowej, jest absolutnie OK.

- W całym meczu mieliśmy kilka dobrych chwil. Mogliśmy zdobyć gola, ale ogólnie nie jestem szczególnie zachwycony, mówiąc szczerze.

- Walczyliśmy konsekwentnie, a to naprawdę trudna walka. Mamy rewanż w przyszłym tygodniu na Anfield, wiec to jest dla nas dobre.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

kubaburza 20.02.2016 13:02 #
Musimy wygrac 2 najblizsze mecze .. ten niedzielny puchar myszki miki sprawilby ze chlopaki uwierzyliby w siebie ze puchary sa w ich zasiegu.. co do LE to tez awans przydalby sie choc nawet ja nie wierze ze mozemy to wygrac.. ogladalem mecze valencii borussi i mam wrazenie ze by nas zmasakrowali chociaz dopoki pilka w grze..
moim zdaniem powinnismy wystawic nasze trio w LE zeby grali na pelnej a w 60 minucie ich zmienic zeby sie kurowali do niedzieli.. niech graja tak zeby wbic gola za wszelka cene przez ten czas..

albo w czwartek wystawic trio ibe origi lallana ale to mogloby byc ryzykowne.. klopp ma ciezka decyzje przed sobą..

moim zdaniem niedziela najwazniejsza a wy co myslicie?

Pozostałe aktualności

Skrót pierwszego meczu z Bilbao (0)
05.08.2025 05:40, Piotrek, liverpoolfc.com
Ekitike o sparingu z Athletic Club (0)
05.08.2025 02:06, GingerElf, liverpoolfc.com
Slot po dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
05.08.2025 00:22, Vladyslav_1906, liverpoolfc.com
Wnioski po dwumeczu z Athletic Bilbao (2)
05.08.2025 00:04, MaksKon, The Athletic
Zdjęcia z dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
04.08.2025 23:29, AirCanada, liverpoolfc.com
Bramki z pierwszego meczu z Bilbao (0)
04.08.2025 22:59, AirCanada, liverpoolfc.com