GAL
Galatasaray
Champions League
10.03.2026
18:45
LIV
Liverpool
 
Osób online 1067

Allen ostrzega Villarreal


Joe Allen ostrzegł Villarreal przed wieczornym spotkaniem na Anfield i przyznał, że zawodników hiszpańskiego klubu czeka bardzo ciężki mecz. Pomimo porażki 0:1 w pierwszym pojedynku, walijski pomocnik wierzy, że Liverpool odrobi stratę na własnym stadionie.

- Podczas starcia w Hiszpanii narzuciliśmy swój styl gry i przeważaliśmy, niestety ostatecznie przegraliśmy to spotkanie. Dzisiaj chcemy wygrać. To byłoby dla nas idealne. Jestem pewny, iż jesteśmy w stanie to osiągnąć – przyznał Joe Allen.

- To był ogromny taktyczny egzamin dla każdego zawodnika, ponieważ mierzyliśmy się z zupełnie inaczej grającą drużyną niż zawsze. Technicznie nasi przeciwnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Najlepsze hiszpańskie drużyny zazwyczaj długo utrzymują się przy piłce. To coś, z czym nie mamy styczności w naszej lidze – dodał Walijczyk.

- Na takie mecze czeka się całą karierę, zacięty pojedynek w półfinale międzynarodowego turnieju UEFA. Do tego trzeba powiedzieć, iż zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, dlatego porażka spowodowana stratą bramki w doliczonym czasie gry boli tak bardzo – podsumował pomocnik the Reds.

- Bardzo dobrze się przygotowaliśmy do tego spotkania. Mamy szansę pokonać Villarreal w dwumeczu tylko i wyłącznie, jeżeli damy radę spojrzeć w przeszłość i powiedzieć sobie, iż zagraliśmy dobrze w pierwszym spotkaniu – zakończył Allen.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Alisson nie poleciał do Turcji (7)
09.03.2026 14:25, Gall1892, liverpoolfc.com
Trening przed Galatasaray - zdjęcia (0)
09.03.2026 12:50, AirCanada, liverpoolfc.com
Skrót meczu U-18 (0)
09.03.2026 11:25, Piotrek, liverpoolfc.com
Robbo: Chciałem grać dalej w Liverpoolu (11)
09.03.2026 07:37, AirCanada, The Athletic