05.05.2024
17:30

Osób online 922

Prowadzenie do przerwy

Liverpool w pierwszej połowie bardzo dobrze radzi sobie na White Hart Lane i zasłużenie prowadzi 1:0. W 43. minucie po faulu na Roberto Firmino arbiter podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił James Milner.

Komentarze (25)

AirCanada 27.08.2016 14:19 #
Na razie jest całkiem dobrze. Martwię się tylko o Mane, żeby niechcący z boiska nie wyleciał, bo możemy sobie tym kłopotów napędzić. Niech kwadrans wytrzyma drugiej połowie i Sturridge za niego.
użytkownik zablokowany 27.08.2016 14:19 #
Robertos 27.08.2016 14:20 #
Wbrew jękom i stękom co do składu Liverpool radzi sobie całkiem nieźle póki co. I oby tak dalej.
Radbug 27.08.2016 14:20 #
W obronie nie ma takiej katastrofy na jaką wskazywał przed meczem skład. Owszem, są momenty chaosu i to niemałego, ale bez straty bramki więc na plus.

P.S. powinno być 2-0 dla nas.
BardejoV 27.08.2016 14:20 #
Mane jest przezajebisty.
Radbug 27.08.2016 14:21 #
Miałem trochę problemów z transmisja...co złego jest z sędzią? Mi się jego decyzje bardzo podobają.
zieluxdd 27.08.2016 14:21 #
BardejoV przewykurwabisty jest
kondzio1724 27.08.2016 14:21 #
Dobrze !
kubaburza 27.08.2016 14:21 #
Fajnie się to ogląda, jakoś tak spokojny jestem :) ale żeby uzyskać spokój absolutny potrzebne są nam jeszcze brameczki :)
Jedi13 27.08.2016 14:21 #
Matip bardzo ładnie. Milner solidnie. Pomocnicy trochę bez błysku ale też solidnie.
żółtoczerwony 27.08.2016 14:21 #
Lovren i Hendo narazie bardzo dobrze więc nie ma na kogo ponarzekać.

Mane nawet jak nie gra najlepszego meczu w karierze to robi masę zamieszania, jest potrzebny w składzie. Coutinho i Wijnalduum najsłabiej.

Ważne żeby teraz się nie cofnąć i dalej cisnąć pressingiem.
RK23 27.08.2016 14:22 #
Sędzia mnie irytuje tak jakby gwiżdże w jedną stronę...
destrojer666 27.08.2016 14:22 #
Hendo świetny mecz gra narazie
romic 27.08.2016 14:22 #
Może jeszcze to wygramy xd
Tomelo 27.08.2016 14:23 #
Mam nadzieję, że Milner bedzie zdrowy do konca sezonu, bo po pierwszej polowie lewa obrona wyglada na najlepiej obsadzana w naszej druzynie ;)
HyppiaYNWA 27.08.2016 14:23 #
dalej nie rozumiem po co Wijnaldum jest dziś na boisku, człowiek duch, w drugiej wrzucić Grujica za niego i w 60 minucie Origi i Sturridge za Mane i Firmino
AgentTomek 27.08.2016 14:23 #
Milner bardziej przypomina kapitana, niż Hendo, Wijnalduma od rozpoczęcia sezonu nie widać, a Mane, chociaż ma ogromne umiejętności, to dziś przypomina Mosesa. Gramy słabo, ale Tottenham również. Mam nadzieję, że nasze ustawienie jest tymczasowe i po powrocie Cana do składu będzie inne + przynajmniej jeden napastnik na boisku

Ciekawe, że zawsze źle gramy na początku sezonu, obojętnie kto jest trenerem...
kubaburza 27.08.2016 14:24 #
Agent Tomek z tym Mosesem to już przesada xd
Milten 27.08.2016 14:25 #
Płacz, lament i #kloppout po porażce.
Czarne scenariusze po ogłoszeniu składu przed dzisiejszym meczem.
Propsy dla drużyny i spusty nad Mane po pierwszej połowie.

Witamy na lfc.pl.
Lfc-FreaK 27.08.2016 14:25 #
Coutinho?! WTF?! Lovren by to strzelił lol :D
777daw 27.08.2016 14:26 #
Co tam płaczki?
kojione 27.08.2016 14:26 #
Gra środka jest naprawdę niezła, obrona również okej, bez większych błędów. Szkoda sytuacji Cou i nieodgwizdanego karnego na Matipie, ale jest prowadzenie, najważniejsze. Pierwszy raz od dawna fajnie się ogląda Hendo. Natomiast żałośnie się czytało komentarze pod ostatnim newsem ze składem. Mecz co prawda się nie skończył, więc nie można jeszcze końcowego werdyktu wydawać, ale po prostu się ogarnijcie.
Czarodziej 27.08.2016 14:28 #
Lallana i Hendo bardzo dobrze w środku, ale jeśli chodzi o Wijnalduma, jedyną rzeczą, za którą można go pochwali, jest koszulka...
Zizi92 27.08.2016 14:29 #
Sędzia mógł wywalić Mane spokojnie wtedy za drugi faul ale nie zrobił tego. Podyktował nam karnego w sumie takiego 50/50 wg mnie więc nie wiem czemu narzekacie na niego. Pozwala na ostrą grę po prostu.
pawi 27.08.2016 14:38 #
Nie podoba mi sie pozycja wijnalduma tak go to ogranicza ze szok , marzy sie jakis pozadny dm ale raczej nikogo nie kupimy więc wypada czekac na cana . Super bylo hy wygrac dZiś

Klopp: Nie ma już żadnej presji  (1)
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (22)