05.05.2024
17:30

Osób online 944

Bezbramkowy remis do przerwy

Liverpool po pierwszej połowie remisuje 0:0 na St Mary's Stadium z Southampton. Najlepszą sytuację stworzyli goście, kiedy w polu karnym na bramkę Świętych uderzał Mane, jednak świetną interwencją popisał się Forster.

Komentarze (8)

Lfciorek 19.11.2016 16:47 #
I co dalej Van Dijk jest dla Was kiepskim stoperem?...
Bedzie strasznie trudno to wygrać, ale jak chcemy sie liczyć w walce o mistrza to nie ma innej opcji niż 3pkt. Moim zdaniem Sturridge może nas dziś uratować.
AirCanada 19.11.2016 16:47 #
Mnóstwo fizycznej walki w środku pola. Na razie sobie z tym całkiem nieźle radzimy trzeba rzec. Brakuje troszkę siły i pomysłowości z przodu. Coutinho na trochę zmęczonego wygląda, ale jego na boisku warto mieć jak najdłużej, bo z niczego coś nam może wyczarować. Chętnie zobaczyłbym Sturridge'a od 60 minuty. Dawać Panowie! Wcisnąć jedną bramkę i to wygramy. Święci w ofensywnie nie istnieją. Jedynego gola, jakiego mogą nam strzelić to po rzucie rożnym :P
Fsobczynski 19.11.2016 16:48 #
Van Dijk sie chyba szykuje na transfer do Liverpoolu...
burmanek8 19.11.2016 16:48 #
Skąd u kibiców Soton tyle nienawiści do Lovrena? Ja rozumiem, że grał u nich wcześniej, no ale na innych tak nie buczą i nie śpiewają, czemu akurat on?
AirCanada 19.11.2016 16:50 #
burmanek8 może dlatego, że złożył prośbę o transfer i za wszelką cenę chciał odejść z Soton. Odmawiał z tego co pamiętam nawet brania udziału w treningach, gdy Liverpool się coraz mocniej targował ze Świętymi. Fani mu to zapamiętali.
PiTeRo 19.11.2016 16:50 #
Bo Lovren jako jedyny z tych co dołączyli do nas złożył transfer request.
wesam 19.11.2016 16:52 #
Ten moment kiedy zastanawiasz się czy zespół prowadzi Puel czy Pulis i z kim gra Live Stoke czy Southampton.
madman99 19.11.2016 17:01 #
mina Kloppa w kapturze bezcenna :) ciezki, bardzo twardy mecz, do zludzenia przypomina ten z mułami, powinnismy miec ze 2 sytuacje jeszcze i trzeba strzelic gola chocby dupą, van Dijk ewidentnie pracuje na transfer do LFC, Mane dzisiaj ukluje bo niezle wyglada chyba najlepszy od nas na boisku.

Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (15)