05.05.2024
17:30

Osób online 902

West Ham prowadzi do przerwy

Niestety the Reds przegrywają po pierwszych 45. minutach z West Hamem 1:2. Mimo dobrego początku i bramki Lallany w 5. minucie meczu, Młoty wyrównały po strzale z rzutu wolnego Dimitri Payeta, a następnie wyszły na prowadzenie dzięki trafieniu Michaila Antonio.

Komentarze (26)

MrFocus 11.12.2016 18:19 #
I ten Scorpion kick Matipa przy drugim golu :D
gopherdg 11.12.2016 18:20 #
Chciałem zapytać czy mamy tylko jednego bramkarza?
Radbug 11.12.2016 18:20 #
To jest k***a dramat.
Szpilu97 11.12.2016 18:20 #
Nie dość że mamy skur**synskiego PECHA to jeszcze sędzia nas dyma.
paranormalnY 11.12.2016 18:21 #
Obrona jak z bajki tylko Klopp to nie Gepetto i z drewna nic nie wystruga.
Szynszyl 11.12.2016 18:21 #
Wydaje mi się, że karius źle się ustawił przy tym wolnym. 2 bramka jak już się wychodzi 1na1 to do końca a nie staje w połowie.
gopherdg 11.12.2016 18:22 #
Zawsze strzelaja nad murem ....
PiTeRo 11.12.2016 18:22 #
@paranormalnY - Matip to transfer Kloppa, Milner na LO to pomysł Kloppa, Sakho w rezerwach i Lovren w składzie to pomysł Kloppa.
kulsky 11.12.2016 18:22 #
A ja narzekalem na Brada Jonesa, Reine i Mignoleta. Z takim recznikiem na bramce to mozemy sie pozegnac z top4. Najgorsze jest to, ze niewazne jak slabo bedzie sie prezentowal i ile punktow stracimy, Klopp i tak go bedzie wystawial. Obrona wlacznie z Kariusem to zenada.
lucimar 11.12.2016 18:22 #
Też mi sie wydaje że za daleko stał ...strzał był słaby spokojnie do wyjęcia
kubaburza 11.12.2016 18:24 #
Ta kurwa Sakho rycerz w lśniącej zbroi..

Karius na wypożyczenie , Ward niech wraca
AndyLFC 11.12.2016 18:25 #
Grunt ze dobrze gra nogami :)
Szpilu97 11.12.2016 18:25 #
Karius znów banalnie wpuścił 2 bramki... no look pass głową i asysta Hendersona miód. :D
Adam Bogdan wróć!

Zamiast się puszyć w wypowiedziach, odpowiedziałby Niemiec swoją postawą na boisku. 1 bramka: fatalne ustawienie, 2-ga bramka: co on zamierzał zrobić? wyszedł do połowy pola karnego i zastygł...
tomek94s 11.12.2016 18:28 #
@rozsadek tak, gramy z 17. zespołem w tabeli, w dodatku u siebie. Remis brałbym w ciemno.
Firmino dzisiiaj jakiś taki strasznie irytujący.
konriqe 11.12.2016 18:30 #
Nie wiem czemu ale gramy bez blysku i takiej zadziornosci z poczatku sezonu. Oby Jorgus wychlastal ich po twarzy w przerwie. Co do Kariusa to tak soe naprodukowal przed sezonem jaki on nie jeat pewny soebie a teraz wyglada jak mala dzoewczynka ktora starsi bracia ustawili na bramce i karza jej bronic
ManiacomLFC 11.12.2016 18:30 #
@shelby uczyć to się może Grabara w rezerwach, Karius miał być transferem do pierwszej jedenastki
thomas 11.12.2016 18:30 #
Kolejny Karius show...
ivers 11.12.2016 18:31 #
Firmino to gra dobrze jak jest ustawiony na szpicy i ma do pomocy Cou,ławka rezerwowych,dramat no i ten nieszczęsny Karius.Nie mam nic do chłopaka,ale on jest zwyczajnie drewniany,pytanie brzmi tylko czy zżera go trema czy tak już ma.Ogólnie mecz jest jeszcze do wygrania i nie ma co panikować.
Swiader92 11.12.2016 18:32 #
Karius to sie na modela nadaje co najwyzej.
Wojtek2703 11.12.2016 18:38 #
No niestety, po raz kolejny Karius ukąsił ... przykre. Mignolet przynajmniej na linii bronił solidnie, Karius podobno świetny w... fryzurach chyba.
Ward z powrotem, 2 nowych obrońców i napastnik, bez tego bez szans na top 4.
Ale gdy przestrzegałem przed zbyt pochopna sprzedażą Big Bena to bylem od najgorszych panikarzy .