05.05.2024
17:30

Osób online 984

Prowadzenie po nudnej 1. połowie

Niewiele działo się w pierwszej odsłonie meczu, ale Liverpool prowadzi 1:0 po bramce Adama Lallany. Drugą bramkę mógł dołożyć Sadio Mane pod koniec pierwszej połowy, ale trafił w słupek. Dwie dobre szanse mieli też gospodarze, ale nie dali rady pokonać Simona Mignoleta.

Komentarze (16)

FlawlessPlan 14.12.2016 21:33 #
"west brom wygrywając wysoko traci swoją tożsamość" :D
Hacek7 14.12.2016 21:34 #
gramy taki piach ze szkoda gadac,mega wolna i nie dokladnie nie ma komu napedzac akcji ,mane szybki nic nie szarpie,firmino nie widoczny dobrze ze wygrywamy,widac ze brakuje coutinho
kulsky 14.12.2016 21:35 #
Tylko Lallana w środku pola gra dobrze... Dobrze, ze wyszedł Mignolet, ładna interwencja, z Kariusem byłoby pewnie 1:1.
Kartas 14.12.2016 21:37 #
Brakuje tego czegoś, trochę jak wóz z węglem jedziemy, może zostawimy go w szatni i coś ruszy lepiej do przodu po przerwie
HyppiaYNWA 14.12.2016 21:38 #
ależ mnie ostatnim czasy irytuje Mane i Firmino.. ja bym zaryzykował i wrócił do 4-3-3 w drugiej połowie tyle że Lallane przesunął do atakującej trójki w miejsce Mane, za Mane wpuścił Ejarie, a Firmino podmienił w 60-70 minucie na Woodburna ;)
Czarodziej 14.12.2016 21:38 #
Jedyne, co byłoby w stanie "obudzić" to spotkanie, to wejście na boisko Stewarta Downinga ukazującego, dajmy na to, swoją nową blond fryzurę. Chyba pękłbym ze śmiechu... Mecz nudny jak flaki z olejem :/
kubaburza 14.12.2016 21:42 #
Ja to bym Moreno chętnie za Milnera zobaczył bo objeżdza go ten Traore i kogokolwiek za Firmino bo już 3 mecz z rzędu straszliwą padake gra brazylijczyk .. Może Woodburn?
Razack 14.12.2016 21:43 #
Lallana całkiem nieźle zastępuje kontuzjowanego COUTINHO, widać że mu się chce...
HyppiaYNWA 14.12.2016 21:44 #
18kewcio92
Przepraszam najmocniej, ale ta dwójka gra tak żenująco że nie sądzę żeby nasi juniorzy wypadli gorzej ;)
Lukasch 14.12.2016 21:44 #
Przeciez Traore zmiadzylby Moreno
kubaburza 14.12.2016 21:46 #
Moreno jest chociaż szybki - ja tak rozumuje.. choć kto wie co by było
Voy 14.12.2016 21:46 #
No i fajnie !
Przynajmniej paznokcie całe gdy Szymek w bramce !
Wojtek2703 14.12.2016 21:52 #
Ciekawe kiedy Herr Klopp pozwoli chlopakom strzelac z odleglosci wiekszej niz 5 m od bramki rywala. Kolejny mecz chcemy wjechac z pilka do bramki zamiast napier...alac z 20-30 m
Wojtek2703 14.12.2016 21:59 #