05.05.2024
17:30

Osób online 823

Pewne zwycięstwo Liverpoolu

Liverpool wygrał w dzisiejszym meczu na Riverside Stadium z Middlesbrough 3:0. Bramki dla Czerwonych strzelili Adam Lallana (2) i Divock Origi. Rezultat ten oznacza awans the Reds na 2 miejsce w ligowej tabeli.

Wkrótce oceny, podsumowanie, galeria i wypowiedzi pomeczowe.

Komentarze (30)

BojanLFC 14.12.2016 22:35 #
Adaś to dzik!
kulsky 14.12.2016 22:37 #
Mignolet dobry powrót zaliczył. Oczekuje, ze Karius nieprędko wróci do jedenastki.
scorpionlfc5 14.12.2016 22:38 #
Słaby rywal ale bramki na 2:0 i 3:0 fajne. Wreszcie płynne akcje i z wykończeniem.

Słaby Henderson, Firmino to chyba w ogóle nie było. Reszta znakomicie. Dawać tego Klavana częściej.
Bartek97sz 14.12.2016 22:38 #
Druga bramka to mistrzostwo <3
PiTeRo 14.12.2016 22:38 #
Teraz człowieku weź się zastanów czy to nasi tak lajtowo pograli czy to Boro takie cienkie było. Niby do dziś tylko 6 bramek u siebie stracili.
LFCzasiU 14.12.2016 22:38 #
Czy tylko ja zauważyłem że Moreno nam kompletnie osiwiał od siedzenia na ławce xD
Radbug 14.12.2016 22:39 #
No i fajnie.
BiałyWilk 14.12.2016 22:39 #
Pewny Mignolet, kolejny gol Origiego, fantastyczny Adam :)
Zastanawia mnie tylko co jeszcze musi zrobić Klavan, żeby na dłużej zagościć w 1 składzie? Facet nie miał słabego meczu odkąd do nas dołączył..

Razack 14.12.2016 22:41 #
Świetny wynik The Reds i awans na drugą pozycję do tego na zero z tyłu i świetny mecz Lallany... brawo czerwoni bracia☺
Szkoda, że ten mecz się skończył.
Z przyjemnością było patrzeć dzisiaj na nasz występ. Totalna dominacja.
HyppiaYNWA 14.12.2016 22:42 #
Według mnie po za Coutinho to właśnie Lallana jest najważniejszym elementem układanki Kloppa, chłop jest wszędzie, strzela asystuje, jak za czasów jego gry w Southampton! Zaś cholernie denerwuje mnie ostatnio postawa Firmino, mam nadzieję że kupimy kogoś w styczniowym okienku, bo chyba za pewnie się czuje Brazylijczyk, traci piłkę, fauluje, nie wnosi nic do gry.. Po za tym nie rozumiem po co w 80 minucie gdy prowadzimy 3-0 wprowadzać jako pierwszego Lucasa, wolałbym wcześniej Ejarię, czekam na powrót Coutinho, po za tym Origi niby nie gra nic efektownego, a bramka za bramką, będzie pociecha z tego chłopaka! Dobrej nocy! YNWA!
Czarodziej 14.12.2016 22:43 #
Pierwsza połowa nudna, ale z perspektywy całego spotkania dobrze to rozegraliśmy, zachowując większość sił na drugą odsłonę meczu. Mignolet na duży plus, Lallana kapitalny, ale wielkie wrażenie zrobiła na mnie gra Hendo. Kawał czarnej roboty i praktycznie wszystko pod kontrolą. Dobry mecz i ważne 3 punkty!
Adryyan 14.12.2016 22:43 #
Mignolet: Szansa, szansa, szansa,
szansa, szansa, szansa,
szansa na sukces! :D
roberthum 14.12.2016 22:45 #
Hendo zagrał słaby mecz, kompletnie nie przesuwał gry do przodu a podania rozrzucane do boków były zbyt wolne. Udało mu się zagrac kilka ciekawych piłek w ciągu całego spotkania, ale to stanowczo za mało. Jordan w tym spotkaniu w ogóle nie pomagał nam w tworzeniu akcji ofensywnych, więcej podań do przednich formacji zaliczyli Klavan i Lovren. Firmino ponownie bardzo anonimowy występ, zdecydowanie najsłabszy z naszej formacji ofensywnej.

Bardzo podobał mi się występ Klavana, dobrze bronił dostępu do naszej bramki
Voy 14.12.2016 22:46 #
No i fajnie !
Z taką grą z Szymkiem w bramce wracamy do
Gry oTron !
Mort 14.12.2016 22:46 #
Fajny mecz, pelna kontrola i odrobione straty to Arsemalu. Oby tak dalej bo bardzo przyjemnie sie taka gre oglada!
LFCzasiU 14.12.2016 22:46 #
Ktoś wie ile Mings miał celnych podań?
Bo mam wrażenie że wszystkie były celne oprócz jednego
slobo 14.12.2016 22:47 #
Brawo! Wyjątkowo potrzebne nam było to pewne,spokojne zwycięstwo,a teren wbrew pozorom bardzo niewygodny.
Wszyscy dziś na plus,jedyne czego mi szkoda,że młodzi typu Lucas nie dostali po parę minut więcej.
Mort 14.12.2016 22:48 #
Hendo zagral slabo? Caly mecz mial pod kontrola srodek pola. Poza tym od konstruowania akcji w ataku sa inni. Hendo to nie Gerrard
scorpionlfc5 14.12.2016 22:52 #
Henderson był jednym z najgorszych na boisku. Zaliczył 3 duże straty które przeciwnik na wyższym poziomie by wykorzystał. Jak Wy ten mecz oglądaliście?
kubaburza 14.12.2016 22:57 #
Hendersona ciężko ocenić.. z jednej strony groźne straty i granie do tyłu a czasem wybitnie dobry przerzut przez całe boisko ułatwiający rozgrywanie, kilka dobrych przejęć i pozytywna agresja w pressingu.. Jednak chyba na mały plus..

Dramat natomiast Firmino, choć w drugiej sie troche poprawił to i tak był chyba najsłabszy..
oweniasty 14.12.2016 22:57 #
Najważniejsze dla mnie że została przełamana ta dwumeczowa zła passa. Odbudowane morale i uratowane paznokcie bo nie było już de facto co obgryzać. Wszystko poszło już w ostatniej kolejce. Ważne zwycięstwo przed derbami. YNWA Panowie!! Łączmy się w radości!
Voy 14.12.2016 23:01 #
No dobra RedWolf jeszcze raz :
Z taką grą i z Szymkiem w bramce wracamy do gry o tron !
Adryyan 14.12.2016 23:02 #
@LFCzasiU Mignolet miał 24 podania (83,3%)
Batigol 14.12.2016 23:12 #
Bardzo ważne 3 punkty i teraz mobilizacja na derby!!! Firmino by sie przydał odpoczynek, szkoda że nie może jeszcze grać Daniel
reddsPL 14.12.2016 23:41 #
Lallana show! Wreszcie pewne zwycięstwo.
LFCzasiU 14.12.2016 23:54 #
@Adryyan
Dzięki za info
wojtekwjp 15.12.2016 07:36 #
Mnie irytował Henderson - najbardziej w pierwszej połowie - 95 podań w bok na 2-3metry lub do tyłu. Jedna próba szarpnięcia w środku i mienięcia przeciwnika skończyła się stratą na kontrę. Brakuje mu umiejętności - w przypadku gry z mocniejszym rywalem tracimy czas na głupie nabijanie podań. W drugiej połowie może ciut lepiej bo przód się rozhulał od pierwszego gwizdka. Georginio i Robert bardzo niechlujni w swoich ruchach i zagraniach - na bardzo przyzwoitej murawie niedokładne podania i ciągłe przewrotki na ziemie. Wynik cieszy - gra z II połowy też no i oczywiście brawo dla Simona - ciut elektryczny ale wystarczy, że nie obronił by tego kąśliwego strzału gracza borough i mamy 1:0 i zamurowana połowa rywala.

Klopp: Nie ma już żadnej presji  (5)
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (23)