05.05.2024
17:30

Osób online 879

Liverpool wydziera 3 punkty!

Liverpool zwyciężył 1:0 Everton w derbach na Goodison Park. Czerwoni zadali decydujący cios w doliczonym czasie gry, kiedy najszybciej do piłki odbitej od słupka dotarł Sadio Mané i zapewnił the Reds bezcenne 3 punkty. Merseyside jest czerwone!

Komentarze (85)

Radbug 19.12.2016 22:57 #
Pierwszy strzał zza pola karnego-gol. kiedy się oni k**a naucza?
AgentTomek 19.12.2016 22:59 #
Puknijcie się w łeb wszyscy, którzy chcą Sturridge'a sprzedać. Zawsze może zrobić coś z niczego i bardzo często robi to w najważniejszych meczach. Klasa.
prosper 19.12.2016 22:59 #
Poziom radości po bramce był odwortnie proporcjonalny do poziomu meczu. Mane to jest gość!
Nihilista 19.12.2016 22:59 #
Ale się wydarłem :D szczęście dopisało, Mane mnie zaimponował w tej chwili, bardzo ważne 3 punkty wracają na Anfield!
AndyLFC 19.12.2016 23:02 #
Simon drugi mecz i drugie czyste konto... psypadek?
slobo 19.12.2016 23:02 #
To smakuje nawet lepiej,niż ostatnie gładkie 4-0
scorpionlfc5 19.12.2016 23:02 #
Klavan to jest taki rzeźnik że aż Lovren z wrażenia zaczął grać dobrze.
Kauou500 19.12.2016 23:03 #
Brawo Klavan, za każdym razem jak gra to czyści ze spokojem i podejmuje mądre dezycje. Nieźle zagrał też Wijnaldum, dużo walczył i próbował przyspieszać gre. Niestety Hendo znowu zagrał padake...

Kazinho 19.12.2016 23:03 #
Znowu nad Wami, niebieskimi Toffikami! Liverpool jest czerwony!
RedLeto 19.12.2016 23:03 #
Co to bylo ??? Ja ledwo zyje...
RK23 19.12.2016 23:03 #
Klavan Profesor!
LFCzasiU 19.12.2016 23:03 #
Daniel cichy wybawca, jaki ten koleś ma celownik w nodze to nie mam pytań. Firmino bez szczęścia dzisiaj, zaczął dopiero grać jak zszedł Origi. Mings czyste konto. Są 3pkt najważniejsze
kondzio1724 19.12.2016 23:03 #
sorki za spam, jakiśbug strony, ale Kocham ten Klub !
kulsky 19.12.2016 23:04 #
za duzo setek partaczymy. Sturridge motm :d
AdasLFC7 19.12.2016 23:04 #
Simon Mignolet drugi mecz z rzędu po zmianie Kariusa, drugi mecz z czystym kontem.
#szacun
kravelin 19.12.2016 23:05 #
Mamy to kur.... Mamy to !!!! Kocham cię, Sturridge ! Kocham cię, Mane !
HyppiaYNWA 19.12.2016 23:06 #
a Tobie Barkley życzę żebyś z roku na rok zaliczał jeszcze większy spadek formy, aż w końcu wszyscy zapomną że ktoś taki kiedykolwiek istniał! toż to chamstwo i wieśniactwo najwyższej klasy pokazał..
mrskee 19.12.2016 23:07 #
Dzieki Swiety Mikolaju kurwaaaaa!! :D:D
AdamR 19.12.2016 23:07 #
Nie wierze.... nadal nie wierze... Brawo Stuu. Mane ty DZIKU!!!! Miasto jest nasze!
YNWA!!!
Liverpool jest i zawsze będzie Czerwony !!!
HyppiaYNWA 19.12.2016 23:07 #
Firmino to chyba obiecał Coutinho że do jego powrotu nic nie strzeli ani nie zaasystuje :D
pk230681 19.12.2016 23:08 #
Horror dziś przeżyłem!!!ale nagroda jest wspaniała.LIVERPOOL
czerwony1892 19.12.2016 23:09 #
Co KLAVAN czyści to ni mom pytań!
Lipaa1960 19.12.2016 23:12 #
Coś pięknego :D mam nadzieje, że ten mecz doda nam więcej zadziorności, a Kibicom jeszcze większej petardy! YNWA

BraSla 19.12.2016 23:13 #
Mecz w stylu za jaki pokochałem ligę angielską a Liverpool w szczególności. Cieszą 3 punkty zdobyte w takich okolicznościach, kiedyś Chelsea zacznie gubić punkty a wtedy ...
tomek94s 19.12.2016 23:13 #
@bozno chcesz posadzić na ławce Mane?
kyneusz 19.12.2016 23:15 #
Pieter bardziej Ragio Klanavaro :-)
Mort 19.12.2016 23:16 #
Bonzo chcesz wstawic Cana za Wijnalduma, ktory w ostatnim czasie gra swirtnie w srodku pola? I do tego chcesz posadzic Mane za Stu. Jesli juz kogos sadzac z ataku to Firmino, zeby odsapnal. Dzisiaj w srodku troche slabo zagral Hendo, moze jemuntez sie przyda chwila.wytchnienia
Batigol 19.12.2016 23:16 #
Pokazaliśmy charakter Brawo! Barkley ku....wa!
Bozno1892 19.12.2016 23:16 #
Zapomniałem o nim haha, dobra nieważne :)

Po prostu chciałbym zobaczyć Sturridge'a od poczatku, ale na pewno nie kosztem Mane :)
scorpionlfc5 19.12.2016 23:17 #
Firmino i Origi powinni odpocząć.
suli107 19.12.2016 23:17 #
KLAVAN DZIK!!!
Lipaa1960 19.12.2016 23:17 #
Z chęcią bym zobaczył Arnolda w następnym meczu. Clyne chyba potrzebuje odpoczynku
brandao 19.12.2016 23:18 #
piękne derby, piękne zwycięstwo wydarte w końcówce, było ostro :D
kubaburza 19.12.2016 23:21 #
Takie mecze lubie najbardziej. Klavan łap MOTMa i lece spac ;D
Adryyan 19.12.2016 23:23 #
Właśnie takimi spotkaniami wygrywa się mistrzostwo! Brawo The Reds!
haszaszyn 19.12.2016 23:26 #
Klavan gra naprawdę świetnie i z każdym kolejnym występem coraz bardziej jest mi przykro, że nie został wystawiony na mecz z Bournemouth :( Ale najważniejsze, że teraz jest wygrana! YNWA
lares09 19.12.2016 23:27 #
Ragnar jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili :D
a Sturridge potrafi różnice w meczu zrobić (to są te detale o których hajto zawsze mówi)
kamixx97 19.12.2016 23:27 #
To jest czas Klavana!!! YNWA
Adryyan 19.12.2016 23:29 #
Świetny Milner, świetnie Klavan, świetnie Mane, ogółem całą drużyna pokazała dzisiaj "great" charakter.
borgu 19.12.2016 23:30 #
Głośno jak cholera, dobrze się to oglądało, jaka nuda? Klavan, Mane dziki,Starydż - akcja meczu. Mino skała. Good job boys.
Lipaa1960 19.12.2016 23:32 #
Ciekawe jak następnym razem będzie wyglądał środek obrony
scorpionlfc5 19.12.2016 23:34 #
Właśnie dlatego w ataku powinien grać napastnik a nie pomocnik. Trzeba było to pociągnął te kilka metrów i oddał strzał.
muczers8 19.12.2016 23:35 #
Jak można powiedzieć, że Hendo zagrał dziś słabe spotkanie? Jak wy ludzie oglądacie mecz? Gra na pozycji defensywnego zawodnika to nie tylko strzały na bramkę czy podania otwierające drogę do bramki. Henderson zebrał dziś niesamowita liczbę drugich piłek, miał kilka przechwytów, poza tym uspokajał grę, nie bał się piłki, cały czas był pod grą. Tego się oczekuje od dmf'a.
Poza tym bardzo dobry mecz Ginniego, nie wyobrażam sobie naszej drugiej linii bez holendra w takiej formie.
O jakim odpoczynku ludzie wy mówicie? Następny mecz gramy za 8 dni.
Jedyną zmianą na Stoke powinna być zmiana, któregoś ze stoperów. Tylko za kogo ma grać Matip?
Poza tym 'podpuścić i skarać' idealnie pasuje do dzisiejszych derbów!
Wesołych Świąt z YNWA!
ivers 19.12.2016 23:36 #
Pięknie.Szkoda,że Daniel jest tak szatkowany przez kontuzje bo to naprawdę jest kawał napadziora.
scorpionlfc5 19.12.2016 23:38 #
Henderson nie zagrał dobrego meczu na 100%. Groźne straty.
scorpionlfc5 19.12.2016 23:46 #
Spotkanie wybitne nie było. Pierwsza połowa dla Evertonu. Ale jakby mi ktoś jeszcze miesiąc temu powiedział że obrona będzie ze skały a atak będzie partolił to bym nie uwierzył.

Tak czy owak ja na Origiego patrzeć już nie mogę. A Firmino gra na jakieś 20% swoich możliwości. I to w sumie wystarczyło aby całe spotkanie się męczyć i czekać na gola. Na szczęście wszedł Stu i to dzięki instynktowi napastnika ten gol.

A do reszty za co się można przyczepić? Przecież flaki wypruli. Walczyli jak pantery.
borgu 19.12.2016 23:47 #
Divock Origi, 21 lat, strzelił w kolejnych 5 meczach. Co będzie za rok,trzy,pięć? LFC to jeszcze nie jest jeszcze gotowy produkt. Drużyna jest młoda i na dorobku... Ten mecz to impuls dla Cou do szybkiego powrotu.
HyppiaYNWA 19.12.2016 23:48 #
faktycznie "nudny" ten mecz był :D
patryk77 19.12.2016 23:50 #
Mi tam brakuje troche Emre, Wijnaldum coraz lepiej ale chciałbym zeby grał bardziej odważnie i troche bardziej napędzał naszą gre :)
Henderson odwalił kawał dobrej pracy dzisiaj szkoda że nie każdy to zauważył.
Adryyan 19.12.2016 23:56 #
Pełna koncentracja na następnym spotkaniu. Po 3 pkt The Reds!
borgu 19.12.2016 23:56 #
Mam nadzieje, że Mułki See IT.
Lipaa1960 20.12.2016 00:06 #
Ja tam uważam, że zagraliśmy dobre spotkanie... konsekwentnie próbowaliśmy dążyć do zdobycia bramk. Druga połowa mega dominacja i celność podań w drugiej połowie blisko 90%
slobo 20.12.2016 00:06 #
Zagraliśmy bardzo dobry mecz. To jest liga angielska i to były derby Liverpoolu.Niektórzy to by w nas chcieli widzieć jakąś pierdoloną Barcelonę. Everton bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę,obie drużyny włożyły w ten mecz mnóstwo sił i serca.Jednak to my mocniej i wytrwalej staraliśmy się wyrwać z tego klinczu,za co dostaliśmy nagrodę.
Przyznam,że zestawienie środka obrony bez Matipa napawa mnie w tym sezonie strachem.Jednak dziś środkowi klasa,zresztą z Boro podobnie,ale dziś nieporównywalnie więcej pracy mieli.
W ataku jaki preferujemy,ważna jest szybkość,intensywność,częsta wymienność pozycji...do tego potrzebna jest świeżość,a my przy 2 kontuzjowanych gramy od kilku meczy bez żadnej rotacji,czy możliwości zmian.Dopiero dziś Daniel mógł zagrać 10 minut i od razu dał coś extra.
Ja chwalił bym dziś drużynę nawet przy utrzymaniu 0-0,choć oczywiście nie był bym w pełni zadowolony,to brawa za ten mecz w pełni się należały.
scorpionlfc5 20.12.2016 00:09 #
Jakbyśmy chcieli oglądać Barcelonę to byśmy oglądali. Jednak wolimy siedzieć tu i oglądać męską piłkę a nie przewracanie się o powietrze.
Adryyan 20.12.2016 00:11 #
@Lipaa1960 dokładnie 81% dokładności podań w drugiej połowie przy 76% posiadaniu piłki.
Lipaa1960 20.12.2016 00:18 #
@Adryyan ooo dzięk :) z przebiegu drugiej połowy wnioskowałem takie procenty... tak czy siak Nasz meczyk na plus. To są właśnie te detale (Tomasz Hajto) great charakter w drugiej połowie
borgu 20.12.2016 00:19 #
Słowo podpisuję się.
Kazinho 20.12.2016 00:57 #
Tak jest! Męska gra!, walka, zawziętość, ambicja! Liga hiszpańska to cyrk! Nie znoszę jak drużyna próbuje wjechać do bramki! Cytując klasyka " Jakby Barcelona grała za moim oknem to bym zasłonił firanki"! Premier League rules! Pokochałe Liverpool F.C. 19.04.2001 w meczu LFC - Barca! LFC wygrał zawziętością, Rivaldo nie wiedział wtedy co sie dzieje, kocham Liverpool F.C. do dziś, pozdrawiam wiernych!
Sullivan 20.12.2016 01:23 #
dzięki słupkowi Sturridge'a ta bramka, Sturridge zrobil w 14 minut wiecej niz origi przez 81, origi czeste straty pilek i nic ekstra nie wnosi, a Sturridge to jakość, Origi to przy nim pchła, niz nadzwyczajnego, zwykły piłkarzyna, zero mocy a Henderson niszczy ofensywną grę
Lipaa1960 20.12.2016 01:35 #
Po jednym słabszym meczu już Origi sie nie nadaje... Masakra
mrskee 20.12.2016 02:55 #
Sullivan, miedzy Origim a Stu jest 6 (sześc) lat różnicy, co sprawia, ze Twoje porównanie automatycznie traci jakikolwiek sens.
Mort 20.12.2016 05:58 #
Zle sie wyrazilem. Hendo zagral slabiej niz dotychcxas. Mial sporo strat, niedokladnosci. I jak dla mnie to wcale nie wprowadzal do gry spokoju. Zwlaszcza w pierwszej polowie. Spokoj wprowadzal Klavan. W zasadzie wszustko co mial do wyczyszczenia to bezblednie zrobil. Wracajac do Hendo to w tym sezonie jest jednym z lepszych w moim odczuciu ale dzisiaj, przy derbach mnie troche zawiodl.
reddsPL 20.12.2016 06:08 #
Tak jest ku*wa! Brawo MY!
Krzychu10 20.12.2016 06:28 #
Klavan - zagrał dziś jak Profesor i powinien na stałe wskoczyć do jedenastki. On kosztował 4 czy 40 mln ? :P

Mane - postrach Toffików :)

Szymon - znów czyste konto :)

YNWA !
kubaburza 20.12.2016 07:48 #
Jak Origi strzelal to nikt nie plakal a teraz..
Origi w tym meczu nawet jak mu nie szlo to chociaz gral wybitnie na sciane.. pojedynki 1 vs 1 mu wczoraj nie szly..
roxcod 20.12.2016 08:11 #
Co Klavan zagrał Wiking !
Paulie 20.12.2016 08:28 #
Ragnar Klavan vs. Everton: 88% pass accuracy, 100% tackles won, 7 clearances, 3 interceptions, 1 block
Gerrard1969 20.12.2016 10:07 #
Druga część spotkania - jak dla mnie jedna z najlepszych jakie widziałem w tym sezonie. Cały czas dało się wręcz dotknąć atmosferę derbów. Widać było , że to będzie mecz do 1 bramki - to wisiało w powietrzu. Bezcenne 3 ptk. Wesołych Świąt ;-)

Klopp: Nie ma już żadnej presji  (0)
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (18)