LIV
Liverpool
Premier League
08.02.2026
17:30
MCI
Manchester City
 
Osób online 793

Hughes: Allen to świetny piłkarz


Menedżer Stoke zauważył, że nawet fani Liverpoolu byli zaskoczeni sprzedażą Joe Allena. Były piłkarz The Reds wraca na Anfield w przyszły wtorek, jednak w barwach Stoke City.

Walijczyk występował w majowym finale Ligi Europy, by później pomóc swojej reprezentacji w dojściu do półfinałów EURO 2016.

Właśnie dlatego Hughes twierdzi, że wielu fanów drużyny z Anfield było bardzo zdziwionych decyzją o jego sprzedaży.

- Myślę, że Joe chce wypaść jak najlepiej gdy zagra przeciwko Liverpoolowi, to jest naturalne, jednak nie ma mi nic do udowodnienia.

- Wiem, że był bardzo doceniany przez kibiców i kolegów ze składu. Wielu sympatyków The Reds miało prawo być zaskoczonymi gdy pozwolono mu odejść i mam nadzieję, że zostanie przez nich miło powitany 27 grudnia.

- Podziwiamy go od dłuższego czasu, a jego czas na Anfield był pod koniec bardzo frustrujący. Nie grał przez dłuższy czas, przez co udało nam się go tu ściągnąć.

- Byliśmy zaskoczeni tym, że pozwolono mu odejść po udanych Mistrzostwach Europy, ale myślę, że o transferze bardziej zadecydowały wewnętrzne konflikty w Liverpoolu

- Byli wyraźnie zadowoleni z finalizacji sprzedaży Allena, dzięki czemu, gdy spojrzymy na jego występy w Stoke, które były niesamowite, możemy być szczęśliwi – powiedział Hughes.

Trener Stoke uważa, że żadna drużyna w Premier League nie ma tak skutecznej ofensywy jak Liverpool, którzy do tej pory zdobyli 41 bramek w 17 spotkaniach i zajmują drugą pozycję tracąc 6 punktów do Chelsea.

- Klopp ma znakomitych piłkarzy, którzy ciężko pracują i grają niesamowicie intensywnie. Mają same dobre opcje do wyboru wśród szerokiego składu. Przez co mają mnóstwo graczy, którzy mogą nas "skrzywdzić" – powiedział Hughes.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Skrót meczu U-19 (0)
05.02.2026 23:49, Piotrek, liverpoolfc.com
Trening przed Manchesterem City - zdjęcia (0)
05.02.2026 20:34, ManiacomLFC, liverpoolfc.com
Konferencja Slota przed meczem z City (7)
05.02.2026 19:05, Wiktoria18, liverpoolfc.com
Wirtz nominowany do tytułu Piłkarza Miesiąca (2)
05.02.2026 12:38, Armani87, liverpoolfc.com
Carragher: Ekitike jest lepszy od Torresa (24)
05.02.2026 12:08, Vladyslav_1906, thisisanfield.com
Pomóżmy Bartkowi Frąckowiak (1)
05.02.2026 11:14, FroncQ, Własne
Slot zadowolony z transferu Jaqueta (4)
05.02.2026 11:00, Gall1892, liverpoolfc.com