LIV
Liverpool
Community Shield
10.08.2025
16:00
CRY
Crystal Palace
 
Osób online 1480

Klopp o formie Cou


Zdaniem Bossa the Reds, Philippe Coutinho stał się ofiarą zbyt mocnych prób zaimponowania publiczności, jednak wierzy, że w starciu z Tottenhamem, brazylijska gwiazda zabłyśnie na nowo.

Od czasu powrotu po kontuzji, Philippe Coutinho zmaga się z problemem powrotu do formy.

Wszyscy z niecierpliwością czekali, aby ponownie zobaczyć pomocnika w pierwszym składzie the Reds, jednak mimo ośmiu występów jego gra nie zachwyca.

Zdaniem menedżera zespołu z Anfield, Coutinho zbyt mocno stara się zaimponować na boisku.

- Próbujemy wszystkiego. Phil to zawodnik, który nie uznaje półśrodków i daje z siebie sto procent w każdym występie. Nie ma lekko, ponieważ stara się wziąć na swoje barki odpowiedzialność za całą drużynę.

- Robi za dużo, a w tygodniu wykonuje tytaniczną pracę na treningach. Widać już oznaki powrotu do najlepszej dyspozycji.

Po słabszych występach Klopp liczy również na lepszą grę Sadio Mane, który również nie błyszczy jak przed wyjazdem na Puchar Narodów Afryki.

- Sytuacja z Sadio jest identyczna jak w przypadku Cou. Widzisz pierwszą połowę, potem drugą i myślisz, że nie pokazał wszystkiego co potrafi.

- Nic nie jest pewne, ale ostatnie treningi przyniosły wiele korzyści.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

Przemytnik 11.02.2017 09:32 #
Potrzebujemy Ciebie Filip!

Pozostałe aktualności

Skrót pierwszego meczu z Bilbao (0)
05.08.2025 05:40, Piotrek, liverpoolfc.com
Ekitike o sparingu z Athletic Club (0)
05.08.2025 02:06, GingerElf, liverpoolfc.com
Slot po dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
05.08.2025 00:22, Vladyslav_1906, liverpoolfc.com
Wnioski po dwumeczu z Athletic Bilbao (14)
05.08.2025 00:04, MaksKon, The Athletic
Zdjęcia z dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
04.08.2025 23:29, AirCanada, liverpoolfc.com
Bramki z pierwszego meczu z Bilbao (0)
04.08.2025 22:59, AirCanada, liverpoolfc.com