LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1416

Lijnders pozostanie w Liverpoolu


Szereg klubów wyraził zainteresowanie usługami Pepijna Lijndersa, ale holenderski trener zdecydował się odrzucić zainteresowanych i związać z dalszą pracą w Melwood.

Praca Pepijna Lijndersa jako pomostu pomiędzy pierwszym zespołem a Akademią Liverpoolu nie pozostała niedoceniona i znalazła sobie uznanie poza granicami Wielkiej Brytanii.

Występujące w Eredivisie Go Ahead Eagles rzekomo było zainteresowane zaoferowaniem Holendrowi posady menedżera klubu. Jakkolwiek trener docenia uznanie, z którym się spotkał, to przyznał, że jest zainteresowany dalsza pracą z Jürgenem Kloppem.

- To nie jest czas, aby myśleć o następnym projekcie i personalnych ambicjach - powiedział Lijnders. Wiem o zainteresowaniu kilku klubów i doceniam to, ale wyczucie czasu jest ważne, tak, jak i lojalność względem Liverpoolu oraz Jürgena Kloppa.

Holender przyznał jednak, że jego ostateczną ambicją jest zostać menedżerem, ale jeszcze nie teraz.

- Cała moja uwaga - powiedział Lijnders - skupiona jest na pomocy Jürgenowi. Na rywalizacji w intensywnej przecież Premier League, walce o nagrody oraz nadaniu barw nowej generacji piłkarzy.

- To [zostanie menedżerem] jest moją ostateczną ambicją, ale w tym sezonie jest prawdopodobnie zbyt wcześnie.

- Jestem lojalny, a w związku z tym trudno byłoby mi odejść z Liverpoolu i pozostawić ten projekt po roku pracy z Jürgenem.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Mohamed Salah wspiera młode piłkarki w Liverpoolu  (0)
28.03.2025 20:04, FroncQ, Liverpool Echo
Kontuzja Doaka a jego przyszłość  (0)
28.03.2025 17:59, Wiktoria18, thisisanfield.com
Kerkez o pogłoskach transferowych  (0)
28.03.2025 12:55, Maja, The Athletic
Salah zostanie królem strzelców?  (0)
28.03.2025 12:37, Redbeatle, liverpoolfc.com