Osób online 995

Wilson ratuje remis rezerwom

Dwa gole Harry'ego Wilsona w ostatnim kwadransie gry uratowały drużynie Liverpoolu U-23 remis w wyjazdowym meczu z Southampton na St Mary's w poniedziałkowy wieczór, który ostatecznie zakończył się remisem 2:2.

Święci prowadzili od 30 minuty, kiedy do siatki the Reds trafił Alfie Jones. W drugiej połowie gospodarzy podwyższyli prowadzenie i wydawało się, że nic nie powstrzyma ich już w drodze po zwycięstwo.

Harry Wilson myślał jednak inaczej i w 77. minucie wykorzystał dobre podanie, wpadł z piłką w pole karne i przytomnym, precyzyjnym uderzeniem zapewnił Liverpoolowi kontakt z rywalem.

W doliczonym czasie gry Walijczyk wykorzystał na raty rzut karny i spotkanie zakończyło się ostatecznie podziałem punktów.

Skład: Kelleher, Whelan, Randall, N Phillips (Hart, 65), Masterson, J Williams, Wilson, Virtue, Brewster, Alves (Dhanda, 74), Stewart