Osób online 1112

Rezerwy pokonują City

Gol Matty'ego Virtue zapewnił wczoraj wieczorem drużynie rezerw zwycięstwo w spotkaniu z Manchesterem City. Zespół Liverpool wygrał na Prenton Park 3:2, a kolejne bramki były dziełem Bena Woodburna.

Obywatele wyszli na prowadzenie w 19. minucie za sprawą trafienia Paolo Fernandesa. Kilka minut później Trent Alexander-Arnold obsłużył doskonałym podaniem Woodburna, który wpadł z piłką w pole karne i strzałem w długi róg doprowadził do wyrównania.

W 71. minucie the Reds wyszli na prowadzenie. Po szybkiej kontrze Rhian Brewster wykazał się niezwykłą przytomnością umysłu i świetnym podaniem wyszukał Woodburna, który znów wygrał pojedynek z golkiperem City.

The Citizens wykorzystali później ofensywną grę Liverpoolu i na kilka minut przed końcem, Buckley-Ricketts strzałem z bliskiej odległości doprowadził do remisu.

W doliczonym czasie gry szybka kontra Liverpoolu zakończyła się zwycięskim golem. Woodburn zagrał z lewego skrzydła piłkę w pole karne do Brewstera, który został powstrzymany przez obrońcę, lecz piłka spadła tuż pod nogi Matty'ego Virtue, który wepchnął futbolówkę do siatki, zapewniając drużynie cenne zwycięstwo.

Skład: Grabara, Alexander-Arnold, Gomez, N Phillips, Randall, Grujic, Ejaria (Virtue), Woodburn, Wilson, Ojo (J Williams), Brewster (Dhanda)