LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1391

Statystyki przedmeczowe


W poniedziałek wieczorem Liverpool odwiedzi Watford na Vicarage Road. Przedstawiamy państwu przygotowane przez klubowego statystyka Geda Ree osiem faktów i ciekawostek.

Roberto Firmino strzelał w ostatnich dwóch meczach wyjazdowych. Ostatnim piłkarzem Liverpoolu, który strzelił w trzech konsekutywnych spotkaniach był Luis Suarez w marcu 2014 roku.

We wszystkich rozgrywkach Liverpool wygrał siedem z ostatnich ośmiu starć przeciwko Watford w domu i na wyjeździe, a dziesięć z ostatnich dwunastu.

We wszystkich siedmiu meczach Premier League pomiędzy obydwoma zespołami padły 23 bramki, włączając w to siedem goli w ubiegłorocznym zwycięstwie the Reds 6:1.

Piłkarze Liverpoolu w ostatnich siedmiu meczach ligowych i pucharowych przeciwko the Hornets pięciokrotnie utrzymali czyste konto.

Liverpool pod rządami Jürgena Kloppa nigdy nie przegrał dwóch meczów ligowych z rzędu.

Ekipa Jürgena Kloppa na tym etapie rozgrywek zdobyła więcej punktów na wyjeździe (29) niż w całym ubiegłym sezonie (28).

W tegorocznej kampanii the Reds zdobyli 70 goli, dopiero drugi raz na przestrzeni ostatnich 29 sezonów osiągnęli taki wynik po 34 kolejkach.

Kolejne zwycięstwo Liverpoolu będzie dwudziestym w tym sezonie ligowym. Tylko raz w ostatnich siedmiu sezonach (2013/14) the Reds wygrali więcej spotkań.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Saudyjczycy wciąż liczą na transfer Salaha  (0)
02.04.2025 12:45, AirCanada, The Daily Telegraph
Slot: Liczy się tylko tu i teraz  (0)
02.04.2025 12:14, RosolakLFC, liverpoolfc.com
Moyes przed derbami  (1)
01.04.2025 22:21, FroncQ, Sky Sports
Alisson wybrany najlepszym piłkarzem marca  (0)
01.04.2025 22:07, AirCanada, liverpoolfc.com
Van Dijk prosi fanów o energiczny doping  (0)
01.04.2025 20:00, A_Sieruga, liverpoolfc.com
Przedstawienie rywala: Everton  (0)
01.04.2025 19:29, Redbeatle, liverpoolfc.com