FRA
Eintracht Frankfurt
Champions League
22.10.2025
21:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 491

Klopp o kontuzjach w zespole


Roberto Firmino i Lucas Leiva zostaną ocenieni przez personel medyczny, zanim sztab trenerski podejmie decyzję odnośnie ich występu z West Hamem. Brazylijski duet narzeka bowiem na drobne problemy mięśniowe.

- Rozmawialiście wcześniej ze mną na temat Roberto. Mówiłem, że musimy odpowiednio nim zarządzać pod kątem intensywności treningu - powiedział boss.

- Odczuwa teraz trochę inny kłopot natury mięśniowej. Firmino ma wspaniałe nastawienie i zawsze jest gotowy do gry. Sztuką jest, by czasem podjąć odpowiednie decyzje.

- Nie trenował podczas ostatnich zajęć z resztą drużyny. Musimy poczekać i dać mu nieco więcej czasu.

- Lucas po ostatnim spotkaniu także nie czuł się najlepiej, ale za każdym razem odpowiadał 'okey, okey', gdy był pytany o swój stan. Być może będzie w stanie dziś wrócić do zajęć. Zobaczymy.

Klopp nie wyklucza opcji, że Adam Lallana i Daniel Sturridge zagrają od pierwszej minuty w rywalizacji z Młotami.

- W spotkaniu z Watfordem otrzymał 70 minut gry. Wiedzieliśmy, że to i tak dużo dla Adama.

- Idealnie, gdybyś mógł zaliczyć cały mecz po kontuzji, lecz w futbolu, gra jest szalenie intensywna, co może prowadzić do różnych sytuacji, mimo iż wcześniej dobrze wyglądałeś w treningu.

- W zeszłym tygodniu trenował tylko 2 razy przed spotkaniem z Southampton. Był jedną z opcji do pierwszego składu, ale podjęliśmy ostatecznie inną decyzję.

- Teraz jesteśmy w innej sytuacji, co daje nam różne możliwości. Powiedziałem to kilkukrotnie. Mamy silny zespół i będziemy walczyć - podsumował.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

kubak156 12.05.2017 14:29 #
Musimy zagrac odwaznie jak na poczatku sezonu. Wiecej pilek w pole a nie jakies klepanie w srodku pola przez 60 procent spotkania. Jezeli przegramy / zremisujemy ktorekoliwek z ostatnich meczy to Klopp nie bedzie mial zadnych wymowek. Terminarz mamy aktualnie najlatwiejszy ze wszystkich zespolow walczacych o top 4 . Plaga kontuzji to tez zadna wymowka . Klopp przespal okno kompletnie. Kocham goscia ale nie jest nieomylny co pokazuje w 2 polowie sezonu

Pozostałe aktualności

Raport z obozu rywala: Eintracht Frankfurt (0)
22.10.2025 15:21, Bartolino, liverpoolfc.com
Blog z podróży do Frankfurtu (0)
22.10.2025 14:25, GingerElf, liverpoolfc.com
Sytuacje kadrowe przed meczem we Frankfurcie (1)
22.10.2025 10:55, MaksKon, liverpoolfc.com
Konferencja prasowa: Arne Slot (8)
21.10.2025 22:06, Klika1892, liverpoolfc.com
Konferencja prasowa: Dom Szoboszlai (0)
21.10.2025 21:59, Wiktoria18, liverpoolfc.com
Toppmöller o zmianach w składzie na Liverpool (1)
21.10.2025 21:47, Maja, thisisanfield.com
Lekka kontuzja Gravenbercha (4)
21.10.2025 21:09, Gall1892, liverpoolfc.com
Znamy kadrę na mecz z Eintrachtem (1)
21.10.2025 20:55, Gall1892, liverpoolfc.com