LIV
Liverpool
Premier League
19.10.2025
17:30
MUN
Manchester United
 
Osób online 638

Zwycięstwo Cana


Emre Can rozegrał całe spotkanie dla reprezentacji Niemiec, która dzięki wygranej 3:1 z Kamerunem, zapewniła sobie awans do półfinału Pucharu Konfederacji.

W pierwszym meczu grupy B nie mogliśmy oglądać pomocnika Liverpoolu ze względu na drobny uraz kostki. W kolejnym pojedynku rozegranym na stadionie w Soczi Can już wystąpił, a jego zespół odniósł zwycięstwo po bramce Kerema Demirbay'ego i dwóch Timo Wernera w drugiej połowie. Przeciwnicy z Afryki zdołali odpowiedzieć jedynie trafieniem Vincenta Aboubakara.

Wynik ten zapewnił pierwsze miejsce w grupie mistrzom świata. Za ich plecami znalazło się Chile, które także awansowało do półfinałów.

Can razem z kolegami zmierzy się teraz z drugą ekipą grupy A, czyli Meksykiem. Spotkanie odbędzie się w czwartek 29 czerwca.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (2)

saw 25.06.2017 23:28 #
Kamerun dostał czerwoną kartkę za faul na Canie. Zamieszania sporo tam było, bo sędzia najpierw wyrzucił z boiska nie tego zawodnika, a potem dwa razy oglądał powtórkę ;)
czerwony1892 26.06.2017 16:34 #
Tak szczerze, to patrząc na obecną generację niemieckich piłkarzy, to jest tam tylu młodych, perspektywicznych i już dobrych piłkarzy, że głowa boli. Jurgen powinien bardziej penetrować niemieckich piłkarzy, bo moglibyśmy mieć u siebie kilku naprawdę niezłych grajków.

Pozostałe aktualności

Rooney o formie Salaha (2)
07.10.2025 07:54, BarryAllen, BBC
Jan Molby: Klopp nie zwróciłby na mnie uwagi (1)
07.10.2025 05:39, GingerElf, The Daily Telegraph
Quansah o odejściu z Liverpoolu (0)
06.10.2025 18:12, Wiktoria18, thisisanfield.com
Keïta: Znów cieszę się futbolem (0)
06.10.2025 09:06, AirCanada, liverpool.com