13.05.2024
21:00

Osób online 1222

Niemcy z Pucharem Konfederacji

Niemcy zdobyli dziś Puchar Konfederacji, zwyciężając w finale ekipę Chile 1:0. Emre Can rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych, wchodząc na plac gry w 79. minucie, zastępując Timo Wernera.

Bramkę na wagę triumfu strzelił w 20. minucie Lars Stindl, wykorzystując błąd defensywy rywala.

Komentarze (4)

Rado1737 02.07.2017 22:21 #
W meczu zawsze grają dwa zespoły, ale i tak Niemcy wygrywają :)
Szpilu97 02.07.2017 22:35 #
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy".
MaksiuLFCSanok 03.07.2017 07:54 #
troche w podobnym temacie o niemieckich piłkarzach. Byłem w krakowie na finale u 21 :) i osobiście nie dziwie się zainteresowaniem Maxem Meyerem przez kluby - grał z 7- ma chłopak pojęcie o graniu na ofensywnym pomocniku i zadatki na naprawde dobrego piłkarza :) jeden z najlepszych na boisku :) dobry był też z 17 chłopak po prawej jego stronie chyba coś na W... grał po jego prawej stronie i strzelił brameczke
PolskiZiemniakk 03.07.2017 08:20 #