Mignolet, Alexander-Arnold, Matip, Lovren, Moreno, Henderson, Can, Wijnaldum, Mane, Salah, Firmino.

Rezerwowi: Karius, Klavan, Gomez, Milner, Solanke, Robertson, Sturridge

Co to ma być ? znowu Moreno ? Lovrena to jeszcze rozumiem..ale ten ? szkoda,że nie ma Robertsona w pierwszym składzie...
I przydałoby się,żeby Gini się obudził...bo na razie jest najsłabszy w naszej pomocy.
Marcos71 23.08.2017 19:34 #
Wielu pewnie chciałoby skład jak z Palace, ale można się było tego spodziewać, trzymamy kciuki YNWA!.
Ralf088 23.08.2017 19:34 #
Mamy mecze co 3 dni, więc rotacje jakieś muszą być:) Robertson będzie gotowy na Arsenal prawdopodobnie ;) Po awans panowie!
geralt45 23.08.2017 19:34 #
najgorsze zestawienie z możliwych. Byle to wygrać choć czuję że będzie nerwowo
użytkownik zablokowany 23.08.2017 19:35 #
Rado1737 23.08.2017 19:35 #
Ja prdl dlaczego nie gra Connor Randall ...
geralt45 23.08.2017 19:36 #
AceVentura już nie przesadzajmy z tą rotacją, co 3-4 mecz można rotować a tak piłkarze mogę spokojnie grać co 3dni na pełnym gazie. Co mecz będziemy tak rotować? To kiedy ma się wykształcić podstawowa 11?
Smuggler7 23.08.2017 19:37 #
Dopiero co Klopp mówił, że Sturridge potrzebuje minut na boisku. Myślałem, że go dzisiaj wystawi od początku. Tym bardziej, że Firmino niezbyt odnajduje się na szpicy. No w każdym razie pewnie zobaczymy wymienność pozycji między Mo a Firmino. Oby z pozytywnym skutkiem. Stu na pewno wejdzie w drugiej połowie.

Come on Liverpool! CL must be ours!
Klopp12 23.08.2017 19:39 #
AceVentura
Paul to był świetny obrońca,nie wiem dlaczego go tutaj wymieniasz na równi z Lovrenem ;D :D
HyppiaYNWA 23.08.2017 19:40 #
Nie pozostaje nic jak trzymać kciuki za naszych chłopaków. Po zwycięstwo The Reds!! YNWA!
Soba 23.08.2017 19:41 #
Mam nadzieję że Moreno pozamyka nam ryje swoją grą :)
Klopp12 23.08.2017 19:41 #
AceVentura
Nie załapałeś żartu ? ;D ale Andrzej może być.
Klopp12 23.08.2017 19:42 #
AceVentura
No i wszystko xD to zdrowie :D
YNWA !
Abemadło 23.08.2017 19:46 #
Panie Jurgen, Pan sie naprawde prosisz z tym moreno...
ManiacomLFC 23.08.2017 19:49 #
Klopp po prostu liczy, że Moreno zagra mecz życia i zdąży go jeszcze komuś opchnąć przed końcem okienka :)
micer221 23.08.2017 19:50 #
Można było sie spodziewać takiego składu. Mam nadzieje ze nie powtorzymy Sevilli i spokojnie awansujemy choć jak to nasz klub.
Miłego oglądania sobie i wam życzę!
YNWA!!
Tommyy 23.08.2017 19:53 #
Patrząc na obronę to kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :) ale skład do przewidzenia.

Nie mniej, musimy. YNWA!
orskiba 23.08.2017 19:58 #
Ogląda ich na treningach więc wie kto jest w formie
madman99 23.08.2017 19:58 #
komentujcie panowie po meczu na razie nie ma czego, dzisiaj zwycięstwo a jutro o 18 losowanie i trafiamy na barce w grupie
Juluz 23.08.2017 20:06 #
To będzie długi wieczór...
MarekLFC11 23.08.2017 20:11 #
Nw czy ktoś zwrócił uwagę, ale Origiego nie ma nawet na ławce
Klopp12 23.08.2017 20:13 #
MarekLFC11
I bardzo dobrze,bo to co on prezentuję ostatnimi czasy to woła o pomstę do nieba.
Gruberoo 23.08.2017 20:13 #
Panowie jeżeli klopp wierzy w moreno i w tak ważnym dla nas meczu daje mu szansę to musimy trzymać za niego i cała drużynę kciuki :) przykład z mignoletem przez długi czas był naszym kozlem ofiarnym trochę presji że strony Karina i teraz jest najpewniejszym punktem naszej obrony :) akurat z moreno tak nie będzie ale może chociaż zacznie grać poprawnie xd
pluscat 23.08.2017 20:20 #
Mówicie: strzeli Gini, może Stu jak wejdzie albo Mo... prawda jest taka że pewnie znowu Mane nam tyłki uratuje ;)
sebix129 23.08.2017 20:21 #

Moreno po meczu :D
kwasddz 23.08.2017 20:24 #
A ja mam czutkę, że Can coś z dystansu ciupnie dzisiejszego wieczoru :)
Kijoraptor 23.08.2017 20:25 #
Lovren i Moreno od pierwszej minuty ... dobrze, że mam aktualne badania EKG pod ręką :)