05.05.2024
17:30

Osób online 952

Rezerwy wygrywają z Młotami

Drużyna Liverpoolu U-23 wczoraj wieczorem pokonała w wyjazdowym starciu West Ham United 2:0 po dwóch trafieniach Harry'ego Wilsona. Walijczyk strzelił swoje bramki jeszcze w pierwszej połowie.

W 12. minucie Wilson minął obrońcę na skraju pola karnego i uderzył po długim rogu z kilkunastu metrów. Bramkarz Młotów nie popisał się najlepszą interwencją i Liverpool wyszedł na prowadzenie.

W 21. minucie Rhian Brewster błysnął świetnym podaniem do wchodzącego w pole karne Wilsona, który zaprezentował idealne wykończenie akcji, nie dając szans golkiperowi na udaną interwencję.

Jeszcze w pierwszej połowie najlepszą sytuację do strzelenie kontaktowej bramki miała ekipa the Hammers. Rzut karny egzekwowany przez Toniego Martineza obronił jednak Kamil Grabara.

Skład Liverpoolu U-23: Grabara, Whelan, Phillips, Masterson, Johnston (Juanma), Virtue, Brannagan (Dhanda), Kane, Ejaria, Wilson, Brewster (Adekanye).