05.05.2024
17:30

Osób online 1112

Rozczarowanie Robertsona

Spore rozczarowanie przeżył wczoraj Andy Robertson, którego Szkocja zremisowała 2:2 ze Słowenią, pozbawiając się tym samym szans na występ w barażach o udział w MŚ.

Obrońca Liverpoolu zaliczył pełne 90. minut spotkania w Lublanie. Wskutek zwycięstwa Słowacji z Maltą, to ten zespół zajmie 2 miejsce w grupie.

W innym meczu tej grupy, Anglicy zwyciężyli 1:0 na wyjeździe z Litwą. Jedynego gola po rzucie karnym strzelił Harry Kane. Całe spotkanie rozegrał Jordan Henderson. W 72. minucie za Marcusa Rashforda na placu gry pojawił się Daniel Sturridge. Alex Oxlade-Chamberlain przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

Emre Can miał wczoraj powody do radości. Jego drużyna pokonała 5:1 Azerbejdżan, zaś pomocnik Liverpoolu strzelił gola, ustalając wynik meczu w 81. minucie.