05.05.2024
17:30

Osób online 1285

Rezerwy górą w starciu z United

Drużyna Liverpoolu U-23 odniosła 7 zwycięstwo w rozgrywkach Premier League 2. W poniedziałkowy wieczór the Reds pokonali przy Leigh Sports Village drużynę Manchesteru United 3:1.

Ovie Ejaria dał prowadzenie drużynie Neila Critchleya. W 14 minucie Woodburn podał piłkę do swojego kolegi, który w polu karnym zwiódł obrońcę i strzałem w długi róg otworzył wynik rywalizacji.

Czerwone Diabły doprowadziły do wyrównania za sprawą Jamesa Wilsona. W 69. minucie po dośrodkowaniu Woodburna z rzutu rożnego, gola głową strzelił Marko Grujić.

Wynik meczu 4 minuty później ustalił Harry Wilson, wykorzystując nieporozumienie stoperów United.

Skład: Grabara, Alexander Arnold, Flanagan, Masterson, Whelan, Grujic, Woodburn, Virtue (Brannagan, 73), Ings, Ejaria, Wilson (Adekanye, 86).