GAL
Galatasaray
Champions League
10.03.2026
18:45
LIV
Liverpool
 
Osób online 1663

Mané chwali Dominica Solanke


W ostatnim spotkaniu przeciwko Stoke dwudziestoletni Dominic Solanke zadebiutował w Premier League i zanotował asystę przy pierwszym trafieniu zespołu. W związku z tym senegalski skrzydłowy, Sadio Mané, pochwalił debiutanta za dobrą grę.

- Myślę, że Dom [Dominic Solanke] nieźle się spisał - powiedział Mané. Dobrze podał piłkę przy pierwszej bramce.

- Wciąż jest jeszcze młody, ale widzę, że znacząco się poprawił w trakcie pierwszych miesięcy w klubie.

- Świetnie, że otrzymał okazję do gry, cieszę się z jego powodu. Starałem się jak tylko mogłem, aby pomóc Dominicowi. Wiem, że będzie jeszcze o wiele lepszym piłkarzem.

- To było wyjątkowe uczucie ponownie zdobyć bramkę w Premier League, ale najważniejsze jest to, że mój gol dał drużynie zwycięstwo.

- Siedzenie na ławce rezerwowych nie stanowi dla mnie problemu. Wszyscy wiemy, że mamy wiele meczów w różnych rozgrywkach, a menedżer dysponuje silnym składem.

- Odpoczynek w jednym spotkaniu może przynieść korzyść, to oznacza, że będziesz wypoczęty w następnym meczu. To był dobry występ i teraz musimy to powtórzyć z Brighton.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

XI na Galatasaray! (0)
10.03.2026 17:43, Zalewsky, liverpoolfc.com
Skrót meczu U-21 (0)
10.03.2026 16:31, Piotrek, liverpoolfc.com
Slot przed meczem z Galatasaray (6)
10.03.2026 00:31, Kubahos, liverpoolfc.com
City rywalem The Reds w 1/4 Pucharu Anglii! (17)
09.03.2026 20:38, Zalewsky, liverpoolfc.com