LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1436

Klopp stoi przed trudną decyzją


Matip czy Lovren? Clyne czy Alexander-Arnold? Klopp ma ciężki orzech do zgryzienia przed wyjazdem do Londynu na sobotni mecz przeciwko Crystal Palace.

Pierwszy zespół Liverpoolu odbędzie dwie sesje treningowe w pełnym składzie przed meczem z Crystal Palace. Sztab medyczny natomiast będzie zajęty oceną dyspozycji Mohameda Salaha, Roberto Firmino, Sadio Mane, Andy'ego Robertsona, Ragnara Klavana, Bena Woodburna oraz Simona Mignoleta

Wyłączony z gry w sobotę został Joe Gomez, który odniósł kontuzję kostki w meczu z Holandią.

Emre Can kontynuuje rehabilitację pleców w związku z kontuzją, która wykluczyła go z wyjazdu na zgrupowanie kadry. Andy Robertson został zdjęty z boiska w meczu z Węgrami prawdopodobnie z powodu stłuczonej nogi.

Klopp nie będzie podejmował zbędnego ryzyka, gdy na horyzoncie znajduje się pierwsze spotkanie Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi City. Z drugiej strony, menedżer Liverpoolu nie jest znany z tego, że odpuszcza mecze ligowe w sytuacji, gdy Liverpool potrzebuje punktów.

W obliczu kontuzji Joe Gomeza, na pozycji prawego obrońcy wystąpi albo Trent Alexander-Arnold albo Nathaniel Clyne.

Dejan Lovren ominął spotkanie z Watfordem w wyniku drobnej kontuzji kostki oraz został wycofany ze zgrupowania drużyny narodowej, ale powrócił już do zdrowia. W związku z tym na pozycji środkowego obrońcy będziemy mogli zobaczyć Virgila van Dijka, a drugie miejsce rozstrzygnie się pomiędzy Matipem lub Lovrenem.

W przypadku absencji Emre Cana, Klopp ma alternatywy w postaci Giniego Wijnalduma oraz Jordana Hendersona.

Menedżer będzie z pewnością liczył na dobrą dyspozycję ofensywnego trio. Mane zagrał 87 minut przeciwko Bośni we wtorek wieczorem, natomiast Firmino i Salah przesiedzieli swoje mecze na ławce rezerwowych.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (7)

pitek552 29.03.2018 15:40 #
Clyne jest zgłoszony do LM :)
onlyYNWA 29.03.2018 15:59 #
Oby więcej takich dylematów
kubaburza 29.03.2018 16:06 #
Co do meczu z CP mam nadzieje ze Clyne zagra ;)
Klopp12 29.03.2018 18:05 #
Też mam nadzieję, że Clyne zagra z CP i pokażę się z dobrej strony, bo liczę na niego w meczu z City, bo po występie z United jakoś nie widzę Arnolda.
muczers8 29.03.2018 18:23 #
Klopp wystawi jedenastkę, która sobie spokojnie z Crystle poradzi.
Pierwszy garnitur potrzebny na Manchester w środę. Myślę, że Clyne nie będzie brany pod uwagę przy dwumeczu z City.
florczak112 29.03.2018 20:42 #
Matip! Może zróbcie sondę i zobaczymy jak bardzo opinie są podzielone.
Redzik90 30.03.2018 00:47 #
Mecz z City to nie jest dobry czas na powrót Clyne'a po takiej przerwie. Szkoda, że Joe wypadł, bo to on zapewne grałby z City, jako ten lepszy w defensywie, a Trent z CP. Także myślę, że Nathaniel pogra z godzinkę z CP :)

Pozostałe aktualności

Gomez widziany na poniedziałkowym treningu  (0)
31.03.2025 17:05, Klika1892, thisisanfield.com
Endō podekscytowany wizją tournée do Japonii  (2)
31.03.2025 13:38, AirCanada, liverpoolfc.com
Piłkarze wracają do Kirkby - zdjęcia  (2)
31.03.2025 13:29, AirCanada, liverpoolfc.com
Liverpool wraca do Azji na tournée  (9)
31.03.2025 09:47, RosolakLFC, liverpoolfc.com
Robertson: Muszę dalej ciężko pracować  (0)
30.03.2025 20:34, PiotrKukczynski1992, thisisanfield.com