05.05.2024
17:30

Osób online 1283

Raport z wypożyczeń

Marko Grujić rozegrał w okresie świątecznym 180 minut meczowych, a Cardiff City starało się dotrzymać kroku Wolves przed bezpośrednim spotkaniem obydwu zespołów.

Cardiff zakończyło w piątek serię zwycięstw na ośmiu spotkaniach z rzędu, zwyciężając 3:1 przeciwko Burton Albion, a następnie zremisowali 1:1 z Sheffield United w poniedziałek.

Hull City, którego zawodnikiem jest Harry Wilson, podzieliło się punktami z Aston Villą w sobotę, a sam Walijczyk został zdjęty z boiska na 13 minut przed końcem spotkania. Dziś Hull City zmierzy się na Molineaux przeciwko Wolverhampton.

Zespół Jona Flanagana odniósł w piątek porażkę 1:2 przeciwko Leeds United, a dzisiaj Anglik ponownie ma szansę na występ w barwach Boltonu w meczu z Birmingham City.

W miniony weekend Ryan Kent dwukrotnie poderwał się z ławki rezerwowych, gdy jego drużyna mierzyła się przeciwko Barnsley i Brentford, natomiast Ovie Ejaria pojawił się na murawie boiska w późnej fazie meczu przeciwko Sheffield Wednesday.

Divock Origi również wystąpił w roli zmiennika w spotkaniu przeciwko Herthcie BSC, a Pedro Chirivella znalazł się w pierwszej jedenastce i pomógł Willem II zwyciężyć oraz przedłużyć nadzieje na utrzymanie w Eredivisie.

W Belgii, Taiwo Awoniyi zapisał się na liście strzelców dla Royal Excel Mouscron, a Lazar Marković zagrał 9 minut w przegranym przez Anderlecht 0:2 meczu przeciwko Gent.

Notts County, w którym występuje Matty Virtue, odniosło porażkę 0:1 z Accrington Stanley, a Andy Firth zagrał w meczach przeciwko Torquay oraz Macclesfield.