05.05.2024
17:30

Osób online 1133

Demolka na Anfield, do przerwy 3:0!

Liverpool fantastycznie rozpoczął dwumecz z Manchesterem City w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Podopieczni Jürgena Kloppa w trakcie pierwszej połowy rozgrywanego na Anfield pojedynku strzelili 3 bramki.

W 13. minucie po zabójczym kontrataku wynik spotkania otworzył niezawodny w tym sezonie Mo Salah.

Kilka chwil później do listy strzelców dopisał się Oxlade-Chamberlain, który popisał się fantastycznym uderzeniem z dystansu.

W 31. minucie prowadzenie The Reds podwyższył jeszcze Mané. Senegalczyk wykorzystał znakomite dośrodkowanie Salaha.

Komentarze (29)

LiveTom 04.04.2018 21:34 #
Ktoś tu wątpił w Liverpool?
Tomelo 04.04.2018 21:34 #
Kurewsko się boję, że zaraz ktoś mnie obudzi i powie - "wstawaj zesrales się !"
Radbug 04.04.2018 21:35 #
Mecz Liverpoolu w Lidze Mistrzów, jedna z ekip wygrywa 3-0. Co może pójść nie tak?
hoster 04.04.2018 21:36 #
To dopiero połowa drogi, nasi nie wytrzymają takiego tępa do końca a City rzuci się do ataku nie możemy pozwolić im na gola kontaktowego. Zimna głowa i skupienie do końca!
michael14 04.04.2018 21:37 #
Kochanie , mam zawał !
Klopp12 04.04.2018 21:37 #
Umiarkowany optymizm, City jest zdolne do wszystkiego. Ale jeszcze ze dwie bramki i będzie dobrze.

Ale ANFIELD!!! Dzisiaj jest kibicowska MIAZGA pod każdym względem, to są KIBICE, to jest to. !
master1703 04.04.2018 21:37 #
Kibice robią robotę, piłkarze robią robotę i wynik również niczego sobie. Oby w 2 połowie nie stracić koncentracji, a o wyjazd nie będę się martwił. YNWA!
Meches100 04.04.2018 21:37 #
ja już nie moge słuchac Nahornego .. serio .. co nasz mecz to za kazdym razem tymi samymi przykładami rzuca z 3;0 na 3;3 z Sevillą to jego ulubiony ... jest irytujący , Panowie utrzymamy to, damy rade to jest inny Liverpool . dojrzalszy i jest VVD ,który dał spokoj w tej defensywie ! YNWA jest pięknie !
0DDReporter 04.04.2018 21:37 #
Pokaz futbolu, koncert gry, gwałt, demolka. Co by tam jeszcze?
Rotruko89 04.04.2018 21:37 #
Piękna historia <3. Profesjonaliści z City na razie nawet do bramki się nie zbliżają. Koncentracja, żeby nie było powtórki z rozrywki. Nie wierzę, co tu się dzieje!
fisztrendsetter23 04.04.2018 21:39 #
Panowie, tylko tego nie zepsujcie proooszę!!!
kondzio1724 04.04.2018 21:39 #
Co robi Milner w środku pola to ja nie mam pytań :D Jestem w szoku oby tak dalej
maciejunio 04.04.2018 21:40 #
Jadą jadą misie lalalala....
lucimar 04.04.2018 21:40 #
Oby głowy wytrzymały im o kondycję jestem spokojny
zoomicrowley 04.04.2018 21:41 #
Gdzie jest ten specjalista, co to mówił, że Klopp jest nieudacznikiem? Jeśli jeszcze nie dostałeś bana, to teraz coś napisz, pizdo.
Czekałem, aż się Hendo odblokuje i dzisiaj przewraca niebieskich jak pachołków :D
benekol 04.04.2018 21:41 #
Ale mecz!!! Co za emocje!!! Spokojnie Panowie, dowieźć ta przewagę, dojrzałe teraz bo City może mocno zareagować... wejdzie pewnie Sterling, Będzie ciężko,ale co Anfield dzisiaj pokazuje- tego nie kupisz za żadne pieniądze.
oLdFanC 04.04.2018 21:42 #
Ale radocha ....ale szał....ale cudowna gra !!!! Zaraz eksploduje ta strona....zaraz eksploduje cały internet !!!
Exol 04.04.2018 21:43 #
Nie zdążyłem na pociąg i wróciłem do domu po 21:00... akurat była juz 30. minuta. Czy dało się bardziej przegrać ten wieczór? :(
paranormalnY 04.04.2018 21:44 #
Ostra jazda jak z fimów 18+ tylko tam razem łysy dostaje w dupę
ArtuRR 04.04.2018 21:44 #
Kibice 12 i 13 zawodnik jak nic !
Pięknie , pięknie !
Strzelić jeszcze 1-2 bramki i nic nie stracić .
Inaczej nie będę wcale spokojny we Wtorek... to jest City - zwłaszcza na Etihad
sebix129 04.04.2018 21:46 #
Jakby mi ktoś powiedział że ze środkiem Milner, Ox i Henderson będziemy prowadzić z City 3:0 w 30' minucie to popukałbym się w czoło i powiedział że tego nie da się zrobić ale na szczęście mamy Kloppa.
karek 04.04.2018 21:49 #
Co to za przyśpiewka nowa którą śpiewają kibice niemal przez cały mecz ?
tomgreg 04.04.2018 23:50 #
@karek Chodzi Ci o The Fields of Athenry?
Lipaa1960 05.04.2018 00:34 #