05.05.2024
17:30

Osób online 1123

Zdjęcia z treningu przed Evertonem

Zawodnicy Liverpoolu wrócili do Melwood po zwycięskim meczu w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z Manchesterem City, gdzie Jürgen Klopp przeprowadził lekką sesję treningową w czwartkowe popołudnie.

Komentarze (8)

kubaburza 05.04.2018 19:08 #
Solanke dziwny pilkarz.. w mlodziezowce i u21 gra kozacko a jak przyjdzie mu wejsc na mecz podstaw to gra padake.. moze przyda mu sie wypozyczenie?
Beol 05.04.2018 19:12 #
Wchodzi na boisko bardzo często w momencie gdy wynik jest już rozstrzygnięty, i nasz zespół jest w fazie głównie bronienia.

Cięzko jest pokazać cokolwiek w takich momentach, ale liczę, że zagramy 2 składem z Evertonem, przynajmniej częściowo, i Ings i Solanke będą mieli czas żeby pokazać umiejętności.

Derby derbami, ale Everton zrobi wszystko, żeby nam zajść z skóre i nogi odstawiać raczej nie będą, nie ma co ryzykować głupich urazach w takim momencie sezonu.
mousen23 05.04.2018 20:15 #
@theredfutro76 na zdjeciach nie ma nikogo kto wczoraj grał w pierwszym składzie, czyli wszyscy mieli prawdopodobnie dzisiaj wolne
RedFan1892 05.04.2018 21:25 #
@kubaburza
Co chcesz od Solanke, chłopak się dociera a i tak wczoraj zagrał dobrze.
kubaburza 05.04.2018 22:07 #
RedFan nic od niego nie chce.. Po prostu jestem ciekaw co myślą o nim inni kibice

Btw oglądam Lipsk Marsylia własnie bo byłem ciekawy Keity .. - mecz jest przeraźliwie nudny Lipsk wygrywa 1 0 po bramce Timo Wernera (bramkarz spartolił ale gol to gol) i tak oceniając piłkarzy

Keita - pokazał ze 3 razy dobry drybling i ładnie mijał 2-3 rywali ale poza tym zero konkretów bo z tamtych akcji poza wywalczonym rzutem wolnym niedaleko boku pola karnego nic właściwie nie zrobił a w defensywie tez nie bardzo gdzie miał się wykazać bo Marsylia prawie nie ma akcji a jak już ma to ze skrzydła..Może w drugiej połowie będzie lepiej
Forsberg (tyle się naczytałem że jest świetny itp.) a jakość jego dośrodkowań jest gorsza niż tych Moreno gdy zaczynał karierę w Liverpoolu, dziś niby dość często przy piłce ale głównie konczy się marnym dośrodkowaniem
Timo Werner - waleczny jest i potrafi całkiem dobrze się poruszać z piłką przy nodze - dziś ogólnie najlepszy na boisku ale jak słysze że chcą za niego 70 mln to mógłbym się po głowie popukać :) Taki można powiedzieć najlepszy wsród najgorszych bo poziom meczu jest drastycznie słaby ( może to dlatego jak wczoraj Liverpool zagrał) :)

Po drugiej połowie też wam rzucę krótką recenzje jak ktoś ciekawy naszego nowego nabytku :)
onlyYNWA 05.04.2018 22:36 #
według mnie to Jurgen wyciąga z zawodnika to co najlepsze, jeżeli miał taki zamysł i kupił Keite chlopak w środku z czasem bedzie prze kotem
onlyYNWA 05.04.2018 22:37 #
i tak apropo zdjęć to obawiam się meczu z Evertonem na wyjeździe
kubaburza 05.04.2018 22:40 #
W drugiej polowie fajnie Keita kontroluje tempo gry .. lepiej gra po przerwie ;)

Salah odmawia wywiadu i zaskakuje w mediach  (23)