Karius, Clyne, Lovren, Van Dijk, Klavan, Milner, Henderson, Wijnaldum, Mane, Ings, Solanke.

Zmiennicy: Mignolet, Firmino, Moreno, Oxlade-Chamberlain, Masterson, Alexander-Arnold, Jones.

Wobec kontuzji Alberto Moreno, jakiej doznał na rozgrzewce, w składzie zastąpił go Rafa Camacho.

Życzę Ci Danny dzisiaj bramki z całego serca!
Wydaje się optymalny skład. Szkoda Moreno, chyba wyjdziemy inaczej niż dotychczas 4-4-2
Po tezy punkty i dobre nastroje na weekend.
Given 07.04.2018 12:34 #
Cieszy powrót Klavana
Jedi13 07.04.2018 12:35 #
Doczekałem się Ingsa w pierwszym składzie :D ostatnia bramka przeciwko Evertonowi to i pierwsza po przerwie także przeciwko nim
pitek552 07.04.2018 12:36 #
Clyne i Milner na wahadle najwidoczniej, ciekawy plan Kloppa.
Radbug 07.04.2018 12:37 #
Skład mniej więcej taki jaki większość przewidywała. Dziwi mnie brak Moreno. Przecież zagrał przez chwilę z City i pokazał, ze jest w pełni zdrowy a przed kontuzją dawał radę. Moim zdaniem to lepsza opcja niż wracający wprost po kontuzji Klavan.

Moim zdaniem to formacja z 3 w obronie i Clynem i Milnerem na wahadłach.
RedforDead 07.04.2018 12:39 #
Super, podoba mi się skład.

Henderson i Milner w środku to najbardziej doświadczony duet na debry, mega mega mnie cieszy wyjście Ingsa i Clyne'a, życzę im wszystkiego najlepszego i strzelenia bramki przez Ingsa.

Firmino i Salah odpoczywają ale dobrze, że Klopp wpuścił kogoś z naszej magicznej trójki żeby siła ofensywy była widoczna. Liczę, że zmieni Mane ok 70 minuty.

Boję się tylko czy wybór Solanke był dobry bo oprócz okresu przygotowawczego był zawsze w meczach nieobecny ale ja nie oglądam go na treningach każdego dnia!

Lecimy z koksem koledzy

brandao 07.04.2018 12:39 #
Dlaczego Moreno tylko na ławce ?
Klopp12 07.04.2018 12:39 #
Skład Evertonu

Pickford - Baines, Keane, Jagielka, Coleman - Rooney, Schneiderlin, Bolasie, Davies, Walcott - Tosun

Rotruko89 07.04.2018 12:41 #
Dzisiaj to będzie mecz Wijnalduma - #Potwierdzone.
Co do wyniku, cóż jak to derby będzie ciężko, albo 2:2 albo 2:3, o wiele lepiej wygląda ta druga wersja po zwycięskim golu Ingsa w 90 minucie :D.
Sullivan 07.04.2018 12:43 #
z takim składem to będzie słaby mecz
AndyLFC 07.04.2018 12:44 #
Z jakim milnerem na wahadle? Gramy 3-5-2 zapewne, clyne i mane na bokach, a z przodu solanke i i ngs... Jak juz to 3-4-3 i wtedy milner wahadlo
kalifLFC 07.04.2018 12:50 #
W ostatnim swoim derbowym meczu na Godison Ings strzelił gola. Oby dzisiaj powtórzył wyczyn
Aklerua 07.04.2018 13:19 #