05.05.2024
17:30

Osób online 1353

Bez goli do przerwy

Po pierwszej połowie na Goodison Park mamy bezbramkowy remis. Liverpool dłużej utrzymuje się przy piłce i stwarza więcej sytuacji bramkowych, lecz póki co żaden z zespołów nie zdołał złamać swego rywala.

Komentarze (6)

kubaburza 07.04.2018 14:18 #
Najlepsze fragmenty to te w których na trybunach słychać Allez Allez Allez! :D
Kijoraptor 07.04.2018 14:18 #
Clyne gra jakby nie miał rozbratu z boiskiem. Świetnie się spisuje, Mane i Gini także fajnie grają, nie ma tylko kto wykończyć akcji, Ings nie gra, Solanke źle się ustawia. Jakiś strzał z dystansu lub stały fragment i będzie skromne zwycięstwo.
Gensheimer 07.04.2018 14:19 #
Gini, Millie i Loris na plus. Byle 1:0 dla nas, taki wynik brałbym z pocałowaniem ręki. Szczęście, że Toffiki nie polują na nogi naszych piłkarzy... Jak na razie!
HyppiaYNWA 07.04.2018 14:19 #
Karius dziś klasa światowa! To jak wyjął strzał Bolasie cudo! :D Ale się cieszę jak widzę jak chłopak się rozwija, oby tak dalej Loris, a wejdziesz do światowej czołówki!
ArtuRR 07.04.2018 14:21 #
Nuda, nuda , nuda. Inga jest nudny jak flaki z olejem . Na plus Mane, Milner i Gini. Skromne zwycięstwo przewiduje .
Kijoraptor 07.04.2018 14:26 #
Teraz pewnie połowa tych co chcieli Ingsa w pierwszym składzie żałuje, że tak o niego walczyli. Podobnie by było z Benem, w drugiej połowie widzę Oxa za Ingsa i jakąś akcje z Mane i będzie dobrze.

27.04.2024 16:19, Zalewsky, SofaScore