17:30

Osób online 1171

Przegląd składów przed meczem

Mohamed Salah, Andy Robertson i Alberto Moreno będą mogli zmierzyć się z Manchesterem City. Klopp nie będzie mógł skorzystać z usług Emre Cana i Jordana Hendersona.

Salah otworzył wynik pierwszego spotkania, które ostatecznie zakończyło się wynikiem 3-0 dla gospodarzy. Niestety napastnik Liverpoolu musiał zostać zmieniony w drugiej połowie z powodu problemu z pachwiną, co spowodowało także, że opuścił sobotnie spotkanie z Evertonem.

Robertson (problemy z łydką) i Moreno (drobny uraz uda) również nie zagrali w derbach. Pomimo tego, Jürgen wierzy, że będą dostępni na rewanż z City.

- Z Mo, Robbo i Alberto musimy trochę poczekać, ale mamy wielką nadzieje, że będą gotowi. Ben Woodburn wrócił po długim okresie absencji i wczoraj trenował normalnie z zespołem, co jest świetną informacją dla nas.

Pomocnicy Can (uraz pleców) i Henderson (zawieszenie) nie będą dostępni na wyjazd do Manchesteru, podobnie jak Adam Lallana (uraz mięśnia), Joel Matip (uraz uda) i Joe Gomez (uraz kostki).

Trener City, Pep Guardiola, nie zgłaszał żadnych kontuzji podczas konferencji prasowej przed meczem.

Sergio Agüero był nieobecny w pierwszym meczu na Anfield. Skarżył się na uraz kolana, przez co rozpoczął jako rezerwowy w przegranym meczu z Manchesterem United, jednakże będzie w pełni sił na spotkanie z Liverpoolem.

Uraz przywodziciela wymusił przerwę w grze Stonesa. Guardiola ma jednak nadzieje, że zdąży na mecz z the Reds.