05.05.2024
17:30

Osób online 1013

Bezbramkowy remis do przerwy

Po pierwszej połowie remisujemy w Neapolu 0:0. Obie ekipy nie stworzyły sobie zbyt dużo okazji bramkowych a najlepszą miał Arek Milik w 34 minucie spotkania. Po kwadransie gry, z powodu kontuzji, z murawy zszedł Naby Keita.

Komentarze (19)

LiveTom 03.10.2018 21:49 #
W tej chwili zdrowie Nabiego ważniejsze niż wynik.
Kuj 03.10.2018 21:50 #
No tak słabego meczu się bie spodziewałem. Dno oby po przerwie zaczeli grać w piłkę...
użytkownik zablokowany 03.10.2018 21:51 #
Norton 03.10.2018 21:51 #
Tragedia. Ciężko to się ogląda.
Gruberoo 03.10.2018 21:52 #
Keita do momentu kontuzji fatalny, oby to nic poważnego.
Przemytnik 03.10.2018 21:53 #
Wydaje mi się, że Nap nie da rady grać takim presingiem cały mecz. Szkoda Nabytego, bardzo na niego liczyłem. Teraz brakuje trochę kreatywności w środku :/
radoLFC 03.10.2018 21:53 #
Przez stratę Keity jest jakby 1:0 dla nich. Mam nadzieję że Ancelotti wyprztykał się ze wszystkich atutów i jak przyciśniemy to będą efekty.
burmanek8 03.10.2018 21:55 #
Dużo walki w środku pola, obie drużyny bardzo uważne w obronie, mecz raczej dla koneserów :/
Przemytnik 03.10.2018 21:55 #
Widzę Hejterzy mają pożywke... Mecz się jeszcze nie skończył... Ludzie jesteśmy LFC i gramy do końca :)
Hitomi 03.10.2018 21:56 #
Jak tak dalej to będzie wyglądać to nudziarstwem przebiją Man United pod wodzą Mourarza
TisonHD 03.10.2018 21:56 #
Gramy słabo... Oby druga połowa była znacznie lepsza w naszym wykonaniu, bo jak narazie nie stworzyliśmy sobie ani jednej sytuacji która zagroziłaby bramce Ospiny :/
TheGuy 03.10.2018 21:56 #
To nie Liverpool slabo gra, tylko Napoli cisnie. Virgil krol srodka pola i absolutny top. Czekam na dzika w drugiej polowie.
Mike9692 03.10.2018 21:57 #
Mam nadzieję, że ci wszyscy "eksperci" jeżdżący po Hendersonie jak po burej suce dokładnie oglądali dzisiaj początek meczu w wykonaniu Nabiego. Tak kwadratowych podań nie serwuje nawet nasz kapitano.
Gensheimer 03.10.2018 21:58 #
Wynik lepszy niż nasza gra. Napoli wszystkie nasze atuty wytrącili
Lipaa1960 03.10.2018 21:58 #
Najgorsze nasze 45 minut w tym sezonie i nie to Napoli wcale nie ciśnie... nie krytykuje tylko stwierdzam fakty. Oby drugie 45 min bylo lepsze i Jurgen zmiany, bo wydaje mi sie, że chłopaki są ciut zajechani ... YNWA!
Kalbiafka87 03.10.2018 22:02 #
Muszę napisać! Walka i po wygraną!
sebek1318 03.10.2018 22:05 #
2 połowa jest nasza czuje to widać że Liverpool gra na druga połowę
ElFirmino 03.10.2018 22:05 #
Wątpię aby mecz w drugiej połowie wyglądał tak samo, na pewno pojawią się luki w obronie, brak powrotów zawodników i w konsekwencji bramki, bo nie wierzę, że dadzą radę zagrać w taki sposób cały mecz.
matti87 03.10.2018 22:06 #
Ludzieeeeee. Czysta ekonomia :) 0:0 biorę w ciemno :) później dwa mecze z crvena, czyli +6pkt, Napoli u siebie +3pkt i następnie do Paryża na wycieczkę :)
JareckiYNWA 03.10.2018 22:06 #