05.05.2024
17:30

Osób online 931

Van Dijk i Gini strzelają Niemcom

Virgil van Dijk i Gini Wijnaldum wpisali się na listę strzelców w dzisiejszym, wygranym 3:0 meczu Ligi Narodów z Niemcami na Johan Cruijff Arena. Stoper Liverpoolu strzałem głową z bliskiej odległości w 30. minucie wyprowadził Oranje na prowadzenie.

Holendrzy decydujące ciosy zadali w samej końcówce rywalizacji. W 87. minucie na listę strzelców wpisał się Memphis Depay, zaś wynik rywalizacji chwilę później ustalił Wijnaldum, który minął dwóch obrońców, wbiegł w pole karne i precyzyjnym strzałem pokonał Manuela Neuera.

Komentarze (5)

adamne 13.10.2018 23:37 #
Dwa filary naszego zespołu w tym sezonie potwierdzają wysoką formę. Bardzo dobrze to wróży na najbliższe spotkania.
Szczególnie cieszy mnie postawa Wijnalduma, bo to właśnie on będzie musiał wziąć na siebie większy ciężar gry pod nieobecność Milliego. A nie oszukujmy się, ostatni sezon nie był najlepszy w jego karierze.
JareckiYNWA 13.10.2018 23:56 #
Dobry mecz obejzalem go tylko ze wzgledu na naszych dwoch zawodnikow, co prawda wynik mogl byc calkiem inny bo nalezaly sie karne dla niemiec a bynajmniej jeden i to z udzialem virgila, ktory zagral z opaska kapitana i ladnie dowodzil linia obrony i zawodnikami przed nim no i oczywiscie bramka naszego vijnalduma wisienka na torcie tego meczu ktorego nie poznaje z tamtego sezonu, cieszy taka gra naxych i czekamy na huddersfield i niech juz bedzie przyszly weeken bo tak nie lubie tych przerw reprezantacyjnych ze glowa, ale co poradzic :(
Redzik90 14.10.2018 03:05 #
Gini to chyba najbardziej niedoceniany zawodnik w naszej drużynie obok Hendo i Lovrena, więc tym bardziej cieszy jego bramka.
ptaku29 14.10.2018 09:58 #
dobra forma Giniego i Virgila ,ale patrząc drugim okiem to De Light to zawodnik o którego Klopp powinien ruszyć z miejsca! Mega Kocur
Konrad1966 14.10.2018 14:54 #