13.05.2024
21:00

Osób online 1467

Wijnaldum i Salah z golami na koncie

Mohamed Salah strzelił w końcówce wczorajszego meczu z Tunezją bramkę, która zdecydowała o wygranej Egiptu 3:2 w ramach eliminacji do Pucharu Narodów Afryki. Skrzydłowy Liverpoolu przelobował bramkarza uderzeniem z kilku metrów, zapewniając Faraonom bezcenne 3 punkty.

Georginio Wijnaldum trafił do siatki w barwach Holandii, która pokonała 2:0 Francję w meczu rozgrywanym w ramach Ligi Narodów. Strzał Babela w 44. minucie świetnie obronił Lloris, lecz przy dobitce pomocnika the Reds nie miał już większych szans.

Wynik meczu ustalił Memphis Depay, skutecznie egzekwując rzut karny w 90. minucie rywalizacji.

Całe spotkanie w barwach Oranje rozegrał kapitan zespołu - Viril van Dijk.

Alisson i Roberto Firmino zaliczyli pełne występy w kadrze Brazylii, która pokonała 1:0 Urugwaj. Neymar strzelił jedynego gola w towarzyskiej potyczce rozegranej na Emirates Stadium. Fabinho całe spotkanie oglądał z perspektywy ławki rezerwowych.

Kamil Grabara zagrał w barażu o młodzieżowe ME w Zabrzu przeciwko Portugalii. Polacy przegrali jednak 0:1. Rewanż zostanie rozegrany już we wtorek.