LIV
Liverpool
Community Shield
10.08.2025
16:00
CRY
Crystal Palace
 
Osób online 1999

Klopp o absencji Milnera


Jürgen Klopp wyjawił przyczynę nieobecności Jamesa Milnera w kadrze Liverpoolu na niedzielne spotkanie z Manchesterem United. Niemiecki menedżer wypowiedział się również na temat pozostałych wyborów.

- Millie miał problem z mięśniem i nie mogliśmy ryzykować, to wszystko.

Wobec kontuzji Trenta-Alexandra Arnolda i Joego Gomeza Nathaniel Clyne wskoczył do pierwszego składu.

- Clyne był przygotowany najlepiej, jak to możliwe. Jest wysokiej klasy zawodnikiem – kontynuował Klopp.

- Nie grał przez jakiś czas z powodu kontuzji i mieliśmy inne opcje na tą pozycję. Takie jest czasami życie, to nie jest uczciwe, ale taka jest sytuacja.

- Trenował bez problemów ze zdrowiem. W ciągu ostatnich dwóch tygodni miał kilka problemów, ale teraz jest już dostępny. Wszystko jest z nim w porządku. Jest gotowy fizycznie.

- Kolejna opcja to Rafa Camacho, który zasiadł na ławce. Tak długo jak mamy możliwość rotacji składem to wszystko jest dobrze.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Skrót pierwszego meczu z Bilbao (0)
05.08.2025 05:40, Piotrek, liverpoolfc.com
Ekitike o sparingu z Athletic Club (0)
05.08.2025 02:06, GingerElf, liverpoolfc.com
Slot po dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
05.08.2025 00:22, Vladyslav_1906, liverpoolfc.com
Wnioski po dwumeczu z Athletic Bilbao (2)
05.08.2025 00:04, MaksKon, The Athletic
Zdjęcia z dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
04.08.2025 23:29, AirCanada, liverpoolfc.com
Bramki z pierwszego meczu z Bilbao (0)
04.08.2025 22:59, AirCanada, liverpoolfc.com