05.05.2024
17:30

Osób online 1058

Bayern wygrywa z Hoffenheim

Nasz rywal w 1/8 Champions League, Bayern Monachium pokonał dziś w wyjazdowym meczu Bundesligi 3:1 Hoffenheim. W pierwszej połowie 2 gole dla Bawarczyków strzelił Leon Goretzka. W 87. minucie zwycięstwo mistrzów kraju przypieczętował Robert Lewandowski.

Skład: Neuer - Kimmich, Suele, Hummels, Alaba - Martinez (90. Boateng), Thiago (78. James Rodriguez), Goretzka - Mueller, Lewandowski, Coman (73. Gnabry).

Komentarze (5)

JareckiYNWA 19.01.2019 04:58 #
Co z tego jak przegra z liverpoolem :)
piczek 19.01.2019 07:23 #
nie badz taki pewny. Bayern na enfield przyjedzie wygrac, nie wazne czy w formie czy 3 skladem liczy sie tylko zwyciestwo, taka mentalnosc ma ten klub. I lekcewarzenie go na miesiac przed meczem moze byc bardzo duzym bledem.
WojtekYNWA 19.01.2019 08:12 #
Bayern juz nie taki grozny jak 2 czy 4 lata temu, wtedy glownie ich gre skrzydla ciagnely,teraz jezeli zagescimy odpowiednio srodkową strefe to nie wygraja z nami
Escelios 19.01.2019 10:22 #
Pamiętajmy, że gramy u siebie bez VVD.. A bramki stracone na własnym stadionie mogą być trudne do odrobienia na AA. Oby Gomez i Matip byli w stanie sprostać wyzwaniu.
Gensheimer 19.01.2019 12:41 #
Oglądałem wczoraj to spotkanie. Świetny mecz Bawarczyków. 1 połowa, totalna dominacja, druga była bardziej wyrównana i wybiegana od bramki do bramki.
Dobrze, że Muller z nami nie zagra, bo facet jest w dobrej formie świetnie porusza się po boisku, dobrze się zastawia, świetnie gra tyłem do bramki, a kiedy ma piłkę przy nodze wie co z nią zrobić, nie mówiąc o tym, że to typ piłkarza, że piłka zawsze znajdzie go w polu karnym.
Goretzka wczoraj MOTM, Kimmich, Alaba, Sule, Lewandowski, Neuer, Coman widać, że ta ligowa przerwa i przepracowany zimowy obóz w Katarze bardzo dobrze na nich zadziałał a forma nadal będzie rosła. Świetne wrażenie poza Goretzką, Comanem, Mullerem zrobili na mnie dwaj boczni obrońcy. Przez Kimmicha przechodziła dosłownie każda akcja, chłopak kapitalnie radzi sobie z piłka przy nodze, jak i bez niej, w każdej chwili może wjechać w pole karne i siać postrach.
To będzie cholernie ciężki dwumecz, może nawet i cięższy niż ten ćwierćfinałowy z zeszłego sezonu z Man City.
Po losowaniu, szansę na awans oceniałem między 60/40 na naszą korzyść, teraz 50/50. Zwłaszcza, że pierwszy mecz gramy bez van Dijka.
Tak jak wspomniał piczek, Bayern nie przyjedzie na Anfield kalkulować. Oni przyjadą tutaj po zwycięstwo.