13.05.2024
21:00

Osób online 1060

Prowadzenie do przerwy

Liverpool prowadzi z Fulham do przerwy 1:0. Dwójkowa akcja Roberto Firmino i Sadio Mané rozbiła szyki obronne gospodarzy i Senegalczyk skierował piłkę do siatki. Bramka zdobyta przez Mané oznacza, że dogonił on w ligowej klasyfikacji strzelców Mohameda Salaha.

W 39. minucie Fabinho otrzymał żółtą kartkę. Jeszcze przed przerwą dopuścił się kolejnego przewinienia, jednak arbiter główny uznał, że nie wlepi Brazylijczykowi drugiej żółtej kartki i skończyło się na upomnieniu słownym.

Z bardzo dobrej strony w zespole Fulham pokazał się były zawodnik the Reds, Ryan Babel, który bez zastanowienia wdaje się w pojedynki biegowe z Alexandrem-Arnoldem.

Komentarze (26)

Mikusffm 17.03.2019 16:03 #
Ogólnie nic nie gramy, ale mamy mecz pod kontrola. Dołożyć druga i będzie spokój... Sadio to jest w gazie :D
BigAnfield 17.03.2019 16:04 #
Babel mimo gry dla.Fulham dalej jest "czerwony".
Juluz 17.03.2019 16:06 #
Skoro Lallana nie dotarł na spotkanie to proponuję wprowadzić jedenastego zawodnika po przerwie.
P3rez 17.03.2019 16:06 #