05.05.2024
17:30

Osób online 1242

Piękny gol Robertsona dla Szkocji

Andy Robertson popisał się wczoraj wspaniałym golem z dystansu, przyczyniając się do zwycięstwa Szkocji w domowym starciu z Cyprem (2:1). Lewy obrońca the Reds w 61 minucie huknął z dystansu i otworzył tym samym wynik rywalizacji.

Ioannis Kousoulos doprowadził do wyrównania, lecz ostatnie słowo należało do Wyspiarzy, którzy za sprawą Olivera Burke'a zapewnili sobie 3 punkty w końcówce spotkania.

W Osijeku naprzeciw siebie stanęli Dejan Lovren i Harry Wilson. Każdy z piłkarzy Liverpoolu zagrał po 90 minut, a wicemistrzowie świata pokonali Walijczyków 2:1.