LIV
Liverpool
League Cup
06.02.2025
21:00
TOT
Tottenham Hotspur
 
Osób online 1894

Ojo o Rangers i Gerrardzie


Możliwość regularnych występów w pierwszym zespole dla Stevena Gerrarda przekonała Sheyi'ego Ojo, że przejście na wypożyczenie do Rangers będzie najlepszym krokiem w jego dalszej karierze. Skrzydłowy sfinalizował swe przejście na stadion Ibrox we wtorek i spędzi najbliższy sezon pod czujnym okiem byłego kapitana Liverpoolu.

Ojo nie czekał ani chwili i skorzystał z okazji, gdy dowiedział się o zainteresowaniu szkockich gigantów po tym, jak skończył mu się kontrakt ze Stade de Reims.

- W ostatnich dwóch latach nie miałem tak naprawdę szansy, by grać w piłkę regularnie i na równym poziomie - 22-latek powiedział w rozmowie z RangersTV.

- Gdy usłyszałem o zainteresowaniu Rangers rozmawiałem z mym agentem, ze Stevenem Gerrardem i z Liverpoolem.

- Sądzę, że wszyscy zgodnie uważali, że jest to odpowiednie miejsce dla mnie na następny sezon.

Gerrard nakłaniał młodego Anglika, by grał bez strachu i ze swobodą, tak samo, gdy zainteresował się nim Jürgen Klopp i dał mu kilkanaście szans w pierwszym zespole.

- Chcę po prostu być sobą. Gdy gram regularnie i gdy omijają mnie kontuzje, wtedy wszystko idzie dobrze.

- W tym roku w Rangers chcę grać tak jak zawsze, ze swobodą i chcę po prostu cieszyć się grą.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (2)

BigAnfield 19.06.2019 19:19 #
Zastanawia mnie dlaczego Celtic i Rengersi grają w pierwszej fazie kwalifikacji odpowiednio do LM i LE? Przeciez szkocka liga nie jest na poziomie naszej ekstraklasy czy ligi albanskiej? Wydaje mi sie ze jest w rankingu zaraz za portugalska i holenderska? Kiedys kluby z tych lig zaczynaly przygody z LM czy tez LE od drugiej badz trzeciej rundy. Czy tak sie stalo po reformie Platiniego?
użytkownik zablokowany 19.06.2019 23:15 #
Szkocja jest na 20 miejscu rankingu UEFA.

Pozostałe aktualności

Neville o walce o tytuł Premier League  (0)
05.02.2025 11:35, B9K, Liverpool Echo
Statystyki przed meczem z Tottenhamem  (0)
05.02.2025 10:34, FroncQ, liverpoolfc.com
Ciąg dalszy problemów Tottenhamu  (0)
05.02.2025 09:36, RosolakLFC, Liverpool Echo
Tsimikas przed meczem z Tottenhamem  (0)
04.02.2025 23:48, FroncQ, liverpoolfc.com
Mrozek wypożyczony do Forest Green Rovers  (3)
04.02.2025 19:45, BarryAllen, liverpoolfc.com
Sadio Mané przekonał Gravenbercha do Liverpoolu  (1)
04.02.2025 19:08, Wiktoria18, thisisanfield.com
Wright: Liverpool będzie musiał popełnić błąd  (1)
04.02.2025 17:54, Mdk66, Liverpool Echo