LIV
Liverpool
Premier League
11.05.2025
17:30
ARS
Arsenal
 
Osób online 1529

McAllister na temat Kenta


Gary McAllister twierdzi, że Rangersi ustawią się pierwsi w kolejce, jeżeli Liverpool zdecyduje się na kolejny sezon wypożyczyć Ryana Kenta. Skrzydłowy cieszył się udanymi miesiącami w Szkocji, gdzie pomógł drużynie Stevena Gerrarda w zajęciu 2 miejsca na koniec rozgrywek w tamtejszej lidze.

22-latek został wybrany Najlepszym Młodym Piłkarzem w Scottish Premier League.

ECHO na początku roku pisało, że Liverpoolowi bardziej będzie zależeć na sprzedaży Kenta, a cena wywoławcza może wynieść 12 milionów funtów, na co niekoniecznie przystanie klub z Glasgow.

- Okienko transferowe trwa, ale Liverpool prawdopodobnie nie będzie śpieszył się z tą decyzją - powiedział były reprezentant Szkocji i Liverpoolu.

- Ryan miał dobre relacje z kibicami Rangers i bezsprzecznie podobało mu się w zespole. Chwalił sobie atmosferę szatni, drużynę, a także miasto.

- Jeżeli Liverpool będzie chciał znów wypożyczyć Ryana, Rangers będą mocno o niego zabiegać.

Kilka miesięcy temu Kent powiedział, że ma już trochę dość ciągłych wypożyczeń i chciałby gdzieś 'zakotwiczyć' na dłużej.

- Pragnę rozpocząć karierę na dobre w jakimś klubie. Jestem nieco zmęczony ciągłą zmianą zespołów.

- W wieku 19 lat wyjechałem do Niemiec, wcześniej występując już w barwach Coventry i Barnsley.

- Bardzo podobała mi się gra pod wodzą Paula Heckingbottoma, który służył mi pomocą w wielu sytuacjach.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

Paviola 22.06.2019 18:48 #
Też jestem zdania, że czas chłopaka w zespole nadszedł. Należy mu się szansa, a jak ją wykorzysta to tylko korzyść dla klubu i zresztą samego Kenta

Pozostałe aktualności

Statystyki  (0)
04.05.2025 19:45, Gall1892, Sofascore
Porażka 3:1 z Chelsea!  (55)
04.05.2025 18:17, Gall1892, własne
Skład na mecz z Chelsea!  (20)
04.05.2025 16:16, Gall1892, liverpoolfc.com
Chalobah przed meczem z Liverpoolem  (0)
04.05.2025 12:03, FroncQ, chelseafc.com