13.05.2024
21:00

Osób online 1258

Raport z wypożyczeń

Sheyi Ojo strzelił swojego trzeciego gola w szóstym występie dla Rangersów, a jego zespół wygrał w niedzielę 6:1 z Hibernian na Ibrox. Wypożyczony z Liverpoolu pomocnik zaliczył także asystę przy golu Jermaine’a Defoe.

Marko Grujić zagrał pełne 90 minut w barwach Herthy BSC i również zaznał smaku zwycięstwa, pokonując Eichstatt 5:1 w Pucharze Niemiec. Ben Woodburn wystąpił od pierwszych minut w zespole Oxford United podczas przegranego 1:0 starcia z Pererborough United.

Drużyna Kamila Grabary, Huddersfield Town, zremisowała 1:1 z Queens Park Rangers w rozgrywkach Championship, a Rhys Williams strzelił swojego pierwszego gola w seniorskiej piłce w wygranym przez Kidderminster Harriers 3:0 spotkaniu nad Bradford Park Avenue.

Liam Millar wystąpił w pierwszym składzie Kilmarnock, lecz jego drużyna przegrała 2:0 z Hamilton Academical, natomiast Fluminense z Allanem Rodrigues de Souzą w składzie przegrało 2:1 z Atletico Mineiro.