05.05.2024
17:30

Osób online 897

Przegrywamy do przerwy

Po pierwszej połowie przegrywamy z Aston Villą 1:0. W 21 minucie spotkania, po stałym fragmencie gry Egipcjanin Trezeguet zdobył jak dotychczas jedynego gola tego meczu. W międzyczasie VAR nie uznał trafienia Firmino.

Komentarze (26)

Klopp12 02.11.2019 16:51 #
Jak najszybciej Ox na boisko. Może rozrusza ten smutny jak piz*a środek pola.
Owen89 02.11.2019 16:52 #
Potrzebujemy O2, Ox i Origi:) damy radę!
kubaburza 02.11.2019 16:52 #
Kolejny juz sezon zastanawiam sie jak Henderson został kapitanem.
LiveTom 02.11.2019 16:52 #
Kurde, gościu chyba po pijaku te linie na varze rysuje.
Bengaloe 02.11.2019 16:52 #
Wszystko nie w tempo, za mocno albo niedokładnie. VAR przy bramce Firmino to słaby żart, chyba, że faktycznie był tam jakieś kilka milimetrów na spalonym kolanem.

Trzeba wygrać w 45 minut, do zrobienia.
radoLFC 02.11.2019 16:52 #
Z nadzieją czekam na drugą połowę, AV nie musi niczego poprawiać a my owszem.
Kijoraptor 02.11.2019 16:53 #
Nie myślałem, że to napiszę, ale interpretacja varu wg Rudzkiego i Pełki mnie rozjebała.
Albo 0:0 albo 1:1 bo obie bramki były na styk, jak fair to w obie strony. Nie mówiąc o faulu na Mane.
poprzerwie2 02.11.2019 16:53 #
Strasznie to wyglada do przerwy, od początku sezonu styl zostawia duzo do życzenia, to narazie tylko pierwsze 45 minut i mam nadzieje ze ryknie Klopp na chłopaków w przerwie, jak kiedys lubiliśmy tracić zaliczke z pierwszej połowy tak teraz lubimy odrabiać stracone bramki, mam nadzieje ze tak będzie i tym razem, wierzymy.
YNWA!
Gensheimer 02.11.2019 16:53 #
Już bez przesady, obie decyzje dobre.
Lallana jak najszybciej na ławkę kosztem Oxa.
Nie możemy stracić na Villa Park punktów.
firo9 02.11.2019 16:54 #
Mam nadzieje, ze trochę spuchną a my dokręcimy śrubę! City tez przegrywa. Mam nadzieje, ze wyjdziemy z tego. Ta drużyna to potrafi jak nikt inny. Do boju! YNWA
Gensheimer 02.11.2019 16:54 #
@glejskorr1
znowu trolu wróciłeś?
użytkownik zablokowany 02.11.2019 16:54 #
raski21 02.11.2019 16:54 #
Trochę mnie dziwi że ten gol Firmino nie uznany. Rzeczywiście tam był spalony? Co prawda miał wysuniętą rękę no ale przecież ręką gola i tak nie może strzelić.
roman2007 02.11.2019 16:54 #
Alisson przy bramce zachował się jak dupa wołowa.Nie da się tej interwencji oglądać.
Magerlfc 02.11.2019 16:54 #
Jak mamy wygrywać jak nie mamy środka pola. Boże, co to za patologia tam jest. Gini i hendo z tylu i ox wyzej. Takie 4232. Ale Klopp ma swoje widzimisię z tym lallaną. No nic, może znowu wyciągniemy, ale gramy katastrofalnie. Żółta dla Mane to kolejna parodia. Skoro był kopnięty, to juz pozostaje decyzja czy to kopniecie na karny czy jednak puszczamy. Obrońca popełnił bład bo nie trafił w piłkę tylko w stope Mane.
Liverbird1979 02.11.2019 16:54 #
Ja p.... czy zawsze musimy to przeżywać. Nie da się tak gładko 3:0. Wyjdziemy z tego na plus jednak ileż można
poprzerwie2 02.11.2019 16:56 #
firo9

Spuchna, spuchna. Nie dadzą rady tak presowac pełne 90 min, w kazdym bądź razie i tak nie powinnismy mieć z nimi problemów
ManiacomLFC 02.11.2019 16:58 #
Szkoda, że ewentualnego spalonego przy bramce Villi nie analizowali tak dokładnie jak u Firmino, bo mogłoby się okazać, że też mu paznokieć wystawał.

Taka sama sytuacja była w meczu Leicester - Tottenham, gdzie Tottki miały gola na 2:0 i VAR go anulował bo ręka Sonowi wystawała... chociaż i tak ręką nie da się strzelić.
MaksiuLFCSanok 02.11.2019 17:00 #
słabo gramy narazie ale wygramy
JareckiYNWA 02.11.2019 17:01 #
Liczę na szybką zmianę lalany, tak spowalnia ze nie da się na to patrzeć. Ma miejsce żeby pociągnąć grę do przodu gdzie wychodzą nasi napastnicy i robią się luki to oddaje do nich i już jest po przewadze Liczyć trzeba teraz na heavy metal Jurgena 1-2 osiągalne jedynie po zmianie lalany
Gensheimer 02.11.2019 17:01 #
@glejskorr
Wrzuciłem link do tweeta na forum w wątku meczowym ze spalonym Firmino
Esz 02.11.2019 17:01 #
Jak dla mnie bramka Aston Villi na kilometrowy spalonym więc dziwna decyzja A w zmianach to moim zdaniem pierwszy Henderson za Oxa wydaje się być niepewny w tym meczu z początku jak piłkę za lekko podał czy później na skrzydle jak stracił i mogła być mocną kontra Aston Villi.
Esz 02.11.2019 17:02 #
Milimetrowym* ten piekny slownik w telefonie xD
poprzerwie2 02.11.2019 17:03 #
Wyciągnąć to i trzymać kciuki za Southampton. Ogień Lfc!
caharin7 02.11.2019 17:03 #
Gramy źle, ale jakoś nie boję się, myślę że spokojnie wygramy, już po prostu tak mamy
redartur76 02.11.2019 17:03 #
kubaburza.

To zastanawiaj się dalej i może na coś wpadniesz choć wątpię. Teraz nagle Hendo zły. Daj już sobie siana z tym wyswiechtanym jak szmata tematem. Bolą oczy to nie oglądaj. Ox na plac za szwagra i jedziemy z koksem.
Pabloitto 02.11.2019 17:04 #
Dużo niedokładności w podaniach, musimy to poprawić. Mecz na remis jak na razie.

Klopp: Nie ma już żadnej presji  (5)
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (23)