17:30

Osób online 1060

Wieści z wypożyczeń

Gracze the Reds, będący na wypożyczeniach, zakończyli miniony weekend w różnych nastrojach. Żaden nie ułatwił podjęcia decyzji dotyczącej ich dalszej przyszłości na Anfield.

Harry Wilson otworzył wynik spotkania w meczu Newcastle United z Bournemouth po ładnej zespołowej akcji, ale Wisienki ostatecznie odniosły porażkę 2:1 na St James ’Park w sobotę.

Sheyi Ojo w meczu z Livingston pokazał się na boisku w 58 minucie. Rangersi wygrali 2:0, dzięki czemu ekipa Stevena Gerrarda ma tyle samo punktów, co będący na czele ligi szkockiej Celtic.

Liam Millar włączył się do akcji w 77. minucie, Kilmarnock zremisował u siebie z grającym w dziesiątkę Hamilton Academical 2:2.

Loris Karius stanął w bramce i pomógł Besiktasowi wygrać u siebie 1:0 z Denizlisporem. Inny bramkarz, Kamil Grabara zagrał w meczu Huddersfield Town w Championsjip, lecz jego zespoł przegrał 3:1 z Preston North End. Shamal George z Marine zremisował 1:1 z Pontefract Collieries.

Marko Grujic obejrzał całe spotkanie Herthy Berlin z ławki rezerwowych, które skończyło się w porażką jego drużyny 4:2 z RB Lipsk w sobotę. Nat Phillips również nie podniósł się z ławki rezerwowych Stuttgartu, które przegrywało 1:0 z VfL Osnabrück.

W Brazylii Allan Rodrigues de Souza grał przez 90 minut, a jego Fluminense uległo 2:1 w starciu z Internacional.