05.05.2024
17:30

Osób online 987

Przegrywamy do przerwy

Po bramce Driesa Mertensa w 22 minucie spotkania przegrywamy po pierwszej połowie 0:1. Zawodnicy Liverpoolu nie stworzyli sobie wielu dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, dodatkowo tracąc Fabinho, który opuścił murawę o własnym siłach z urazem kostki.

Komentarze (27)

Mitchell 27.11.2019 21:50 #
Milnerinhio wygrał tę połowę :)
Paviola 27.11.2019 21:50 #
Fakty są takie: gramy źle i dlatego przegrywamy. Po przerwie trza to zmienić
BiałyWilk 27.11.2019 21:50 #
Rożne Robertsona idealnie podsumowały nasz występ w 1 połowie.. Póki co bronią ich jeszcze wyniki ale z taką grą, jak długo?
Redzik90 27.11.2019 21:50 #
Gramy przeciwko dwunastu, ale damy radę.
brus5 27.11.2019 21:50 #
Sędzia sobie nie radzi.
ZeroOsw 27.11.2019 21:50 #
Przepraszam, ale Kołtoń to jest ale kretyn...
OWeN96 27.11.2019 21:51 #
Cyrk. City nie potrafiło ogarnąć Naszej trójki z przodu, a zrobiło to śmieszne Napoli...
Kijoraptor 27.11.2019 21:51 #
Będzie ciężko o pkt. Ale jest nadzieja, może ktoś do środka, Alex. Prawa strona nie istnieje. Wszystko idzie lewą, gdzie Andy dzisiaj nieskuteczny i osamotniony Mane. Trzeba coś zmienić i wygrać ten mecz.
Bengaloe 27.11.2019 21:52 #
Faul na van Dijku, bramki absolutnie nie powinno być. Martens w ogóle nie był zainteresowany piłką.

Gramy słabo, dobre tylko ostatnie 5 minut.
Fifi 27.11.2019 21:52 #
Gdyby mertens wywalił się tak jak sadio w polu karnym, to karny na 1000% odgwizdany
radoLFC 27.11.2019 21:52 #
Jak widziałem w powtórce faul na van Dijku to byłem pewien że po VARze anulują bramkę, jak wczoraj PSG z Realem, ale widocznie var varowi nie równy.
A gomez to ma chyba jakiś zakaz dośrodkowań
cezarkop 27.11.2019 21:52 #
Kto nam karwasz zabronił tak grać całą połowę jak ostatnie 10 minut to nie rozumiem,a wściekać to się może Jurgen na swoich grajków i samego siebie.
użytkownik zablokowany 27.11.2019 21:53 #
Boże, jest tragicznie, ale pmw ostatnich kilku minutach sie troche poprawili. Milner dzis kieruje ofensywa.
scorpionlfc5 27.11.2019 21:53 #
Zawsze mamy problemy z Napoli bo to zespół silny fizycznie, dobrze broniący i czekający na akcje z kontry. A nasza defensywa jest jaka jest. Co mecz to bramki tracone.
Pabloitto 27.11.2019 21:54 #
Słabo gramy, kontuzja Fabinho i potem jak leżał Van Dijk byłem przerażony, Napoli nam nie pasuje, ale mam nadzieję na drugą lepszą połowę.
krzycho765 27.11.2019 21:54 #
Myślimy że jak wyjdziemy na boisko to że już nam się z góry zwyciestwo bo jesteśmy wspaniałym zespołem. Zimny prysznic się przyda bo gdybyśmy tego nie wyciągnęli a gramy później z takim Salzburgiem i może być różnie
ynwa19 27.11.2019 21:55 #
Ox za Hendo,Trent za Gomeza.
I dać czadu panowie bo ten mecz można jeszcze spokojnie wygrać.
bajbusinsky 27.11.2019 21:55 #
Słabo. Szkoda że Fabs zszedł, w 60min jak nic się nie ruszy powinien wejść Ox. Ale coś czuję że szybko po gwizdku padnie bramka.
MKrzysiek 27.11.2019 21:55 #
Po 1 połowie gramy co najwyżej solidnie choć oczywiście tradcyjnie mamy już przewagę w posiadaniu piłki i brakuje kogoś kto by umiał nasze akcje wykończyć
Zmiany w 2 połowie
Za Furmino - powinien wejść Origi czyli człowiek do zadań specjalnych, który jak już raz pokazał potrafi strzelać ważne gole w ważnych meczach
Za hendersona/Milnera - Alex - Oxlade Chamberlain, potrzebny jest ktoś kto oprócz tego, że jest kreatywny dysponuje dobrym uderzeniem zza pola karnego i zmysłem do gry kombinacyjnej (a przy całym szacunku dla naszej pomocników ani Hendo ani Milner nie są aż tak bardzo kreatywni by potrafili rozmontowaćszyki obronne Napoli)
To tyle w temacie i do boju the Reds!!
Paviola 27.11.2019 21:56 #
Furmino? :D okeeej, a tak swoją drogą to Salah gra w tym meczu?
czerwonyy 27.11.2019 21:56 #
Trzeba przyznać, że złodziej z Old Trafford ma godnego konkurenta na oszusta roku 2019. Oby te ku*** dopadła sprawiedliwość i zgniją w kryminale za takie sprawiedliwe "sędziowanie".

Co do meczu, najgorsze 45 minut sezonu. Pobudka w przerwie i damy radę nawet przeciwko 12.
BiałyWilk 27.11.2019 21:57 #
Mam nadzieję, że ktoś w klubie kiedyś dojrzy, że Gomez mógłby co najwyżej razem z M. Kellym stanowić o sile obrony Crystal Palace. Kompletnie bezużyteczny w ataku i niepewny lub często źle ustawiony w obronie (i to niestety nie obserwacja z jednego meczu)
BigAnfield 27.11.2019 21:59 #
Chyba slowa Robertsona o tym, ze fajnie byloby dla odmiany nie bic sie o awans do ostatniej kolejki, raczej sie nie sprawdzą. Liverpool i thriller są jak bracia. Wszystko wskazuje, ze będziemy się bic w ostatniej kolejce o awans. Aczkolwiek jeszcze druga polowka i moze Napoli pęknie. Tylko wiara.
Kijoraptor 27.11.2019 22:03 #
Prawa strona nie istnieje, Gomez oddaje do Hendo, a ten do środka i na tym kończy się wrzutka. Po drugiej stronie Andy, Milner i Mane i również słabo. Milner miał piłkę na nodze dwa razy i bał się uderzyć, Alex by to kończył strzałem. Brakuje egzekutora.
Lipaa1960 27.11.2019 22:04 #
Na spokojnie, nie jest tak tragicznie jak sądzicie. Pan szanowany jebany arbiter nie chce nas dopuścić do zdobycia bramki co widać, drugie to, że mało sytuacji klarownych sobie wyrabiamy, ale tu też widać bezradność gomeza w ataku, przez co cierpi Mo, wiedząc, że nie ma Trenta obok siebie... Dużo u nas nerwowość, ale z jednej strony pozytywnej bo czujemy przewagę i chcemy grać jak najszybciej na co ten dzban nie pozwala, a bramka jak dla mnie do anulowania. Gdzie on tam walczy o piłkę, walac łokciem Van dijka w biodra?
xabi14 27.11.2019 22:56 #