05.05.2024
17:30

Osób online 1151

Skład na Brighton

Przedstawiamy Państwu skład drużyny Liverpoolu na dzisiejsze spotkanie przeciwko Brighton & Hove Albion. Mecz na Anfield rozpocznie się o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson, Wijnaldum, Henderson, Oxlade-Chamberlain, Mane, Salah, Firmino.

Rezerwowi: Adrian, Milner, Keita, Gomez, Lallana, Shaqiri, Origi.

RedFan1892 30.11.2019 15:22 #
Na chwilę obecną najmocniejszy skład! YNWA!!!
tosa0000 30.11.2019 15:24 #
City remisuję 2:2 !!! :D
krzycho765 30.11.2019 15:24 #
NEWCASTLE!!!!!!!!!!!!!!!!! PO 11 PKT
Liverbird1979 30.11.2019 15:24 #
Zróbmy dzisiaj dym i odskoczmy City na 11 oczek.
Owen89 30.11.2019 15:25 #
Ofensywnie, po 11 pkt :)
tosa0000 30.11.2019 15:25 #
jonjo shelvey
Jakoś nigdy go nie lubiłem a teraz to swój ziom :)
VII 30.11.2019 15:25 #
To teraz łysy się spocił, a jego mina warta każdych pieniędzy. Jonjo wysłał nam pięknie zapakowany prezent, teraz musimy go tylko rozpakować. Jedziemy czerwoni YNWA!!!!!
Liverbird1979 30.11.2019 15:27 #
VII mina Sterlinga po meczu i niewykorzystanej sytuacji w doliczonym czasie gry równie boska.
ynwa19 30.11.2019 15:27 #
Skład zgodnie z oczekiwaniami-tylko 3 pkt!
Mecz obejrzę.....w nocy bo za chwilę jestem na urodzinach.
Come on LFC-:)

JONJO!Zawsze Czerwony-:)
adamne 30.11.2019 15:27 #
Bez zaskoczeń, pod nieobecność Fabinho i Matipa to jest nasz najmocniejszy skład. Liczę też na zmiany przed 80. minutą. Musimy wykorzystać szansę na odskoczenie w tabeli, którą dostaliśmy od city. Będą emocje, piwko już się chłodzi, była promocja na Black Friday więc zapas mam duży, jestem gotowy na wszystko :D
RedforDead 30.11.2019 15:29 #
Nasz Voldemort postanowił stanąć po stronie dobra. Kto rozumie nawiązanie niech się cieszy
krzycho765 30.11.2019 15:33 #
ynwa19
Mam nadzieje przyjacielu że wbijasz za naszą czerwoną drużynę , które wszyscy reprezentujemy :)
krzycho765 30.11.2019 15:34 #
wbijasz = wypijesz
VII 30.11.2019 15:36 #
Liverbird1979 Wielu ludzi tutaj pisze jakby Sterling mógł się rozwinąć pod okiem Kloppa. Z dzisiejszej sytuacji widać że nasz Sadio jest lepszy, ponieważ on takie sytuacje wykorzystuje i zwycięską bramkę wyszarpuje mimo wielkiej presji. Jak ta piłka leciała do Sterlinga w ostatnich minutach to ja już na 70 procent byłem pewny że wyląduje w siatce.
ynwa19 30.11.2019 15:44 #
Oprócz pierwszego toastu za solenizanta reszta będzie za LFC-:)
Liverbird1979 30.11.2019 15:46 #