LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1479

Klopp o fortecy Anfield


Jürgen Klopp podkreślił, że wszyscy zawodnicy Liverpoolu muszą dać z siebie wszystko w ciągu 90 minut, aby Anfield pozostało fortecą. Zwycięstwo The Reds 1:0 nad Wolverhampton Wanderers w niedzielę przywróciło ich 13-punktową przewagę na szczycie w Premier League i oznacza brak porażki na własnym stadionie przez cały rok kalendarzowy.

Teraz w centrum uwagi są dwa kolejne mecze. Wizyta Sheffield United nastąpi szybko po wizycie Evertonu w trzeciej rundzie Pucharu Anglii.

- Jestem z nich (zawodników – przyp. tłum.) bardzo dumny i mam nadzieję, że nasi kibice są również dumni - powiedział boss w wywiadzie dla Liverpoolfc.com po zwycięstwie nad Wolves.

- Jak powiedziałem, przez pozostałą część sezonu to nie jest sytuacja, w której przy 0:0 ludzie mogą się denerwować. Nie będziemy.

- Ci chłopcy pokazywali często, że po prostu walczymy wszystkim, co mamy - właśnie tego też potrzebujemy od fanów.

- Nie jestem pewien, z kim graliśmy u siebie, zanim zagraliśmy w Katarze, ale wiem, że była trochę nerwowa atmosfera. Chłopcy naprawdę potrzebują wsparcia.

- Mecze na własnym stadionie muszą być dla nas przewagą, którą mamy, muszą być zaletą. Nie mamy żadnej innej, ale w domu musimy mieć przewagę.

- Dzisiejsza noc to była walka, którą oczywiście stoczyliśmy razem. Na koniec wygraliśmy.

- Jest ciężko, naprawdę ciężko, ale nikt na to nie narzeka. Naprawdę nie szukamy wymówek. Ci chłopcy rzucają wszystko, co mają i właśnie tego znów spróbujemy 2 stycznia - zakończył.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Mohamed Salah wspiera młode piłkarki w Liverpoolu  (0)
28.03.2025 20:04, FroncQ, Liverpool Echo
Kontuzja Doaka a jego przyszłość  (0)
28.03.2025 17:59, Wiktoria18, thisisanfield.com
Kerkez o pogłoskach transferowych  (0)
28.03.2025 12:55, Maja, The Athletic
Salah zostanie królem strzelców?  (0)
28.03.2025 12:37, Redbeatle, liverpoolfc.com