05.05.2024
17:30

Osób online 1386

Brewster strzela dla Łabędzi

Rhian Brewster w swoim drugim występie na poziomie the Championship wpisał się na listę strzelców, a jego Swansea zwyciężyła 2:1 w rywalizacji z Wigan. W 19. minucie młody napastnik precyzyjnym strzałem w polu karnym pomógł Łabędziom doprowadzić do wyrównania. Dzięki wygranej podopieczni Coopera awansowali na 6 miejsce w tabeli.

- Wspaniały moment na debiutanckie trafienie. Świetnie było strzelić gola i mam nadzieję, że to pierwsza z wielu bramek w nowym klubie. Naprawdę mi się podobało - mówił po meczu Brewster.

Harry Wilson zagrał 35. minut w barwach Wisienek w wyjazdowym, przegranym 0:1 meczu z Norwich. Wcześniej czerwoną kartkę otrzymał Steve Cook i wobec zmiany ustawienia, menadżer Bournemouth zdjął z boiska Walijczyka.

Kamil Grabara zachował czyste konto, a Teriery zremisowały u siebie 0:0 z Brentford.

Herbie Kane rozegrał cały mecz w barwach Hull City, które przegrało na wyjeździe 0:1 z Derby County.

Marko Grujić zaliczył pełny występ w barwach Herthy, która poległa w Berlinie w konfrontacji z Bayernem aż 0:4.

Powody do rozczarowania miał również Loris Karius. Jego Besiktas przegrał na własnym terenie 1:2 z Sivassporem.